Jump to content
Administratorius

Lina_Corallo

Forumo savininkas
 • Turinio skaičius

  124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienos laimėjimai

  10
Two Feet - Back Of My Mind
00:00/00:00
 • Two Feet - Back Of My Mind
 • Two Feet - Twisted
 • Dzin Dzilin Kalėdos

Lina_Corallo paskutinį kartą laimėjo Balandžio 18

Lina_Corallo daugiausiai reakcijų surinktas turinys!

Reputacija

97 Įsivažiavęs

Apie Lina_Corallo

 • Rankas
  Savininkė

Asmeninė informacija

 • Lytis
  Moteris

Žaidimo informacija

 • Klubas
  Corallo
 • VIP
  Yra
 • Administratorius
  Yra

Kontaktai

 • Skype
  LINA CORALLO
 • Discord
  LINA CORALLO#5808

Paskutiniai profilio lankytojai

1.877 profilio peržiūros
 1. Visi mes žmonės, suklystam visi, kartais parašom ne ten, kur reikia, šį kartą baudžiu žodiniu įspėjimu, jeigu pasikartos, tada spresim griežčiau.
 2. Administratorė gauna įspėjimą už tai, kad sudėjusi su policijos darbu įtarimus panaudojo psichiatrinės komandą kaip administratorė. Priimta.
 3. Įrodymų, kad teleportuojasi nematau. Įrodymai pateikti, atmesta.
 4. Įkelk video į streamlabs arba youtube, nes iš pateiktų nuotraukų nieko nesimato, Raga_Niuke
 5. Į pokalbius yra kviečiami: Gintelis_Ltu Spin_Siaudass Al_Capone Susitarti dėl laiko susisiekti privalote su manimi, DC: LINA CORALLO#5808 Informuoju, jog asmeniškai su jumis nesusisieksiu, jeigu nesusisieksite, reiškias tolimesnėje atrankoje nedalyvaujate.
 6. Labas, medikų direktoriui tapus administratoriumi, skubame ieškot naujojo medikų direktoriaus, kuris galėtų skirti visą savo dėmesį savo valdomai medikų frakcijai, tad tikimės, jog esi pasiruošęs šioms pareigoms ir netruksi užpildyti žemiau anketą. Norime tau priminti apie direktoriaus pareigų privalumą : Galimybė būti pripažintu serveryje; Galimybė įrodyti, jog turi puikius vadovavimo įgūdžius suburti komandai ir ją motyvuoti; Galimybė būti savaitės direktoriumi./pavaduotoju (Už tai gaunama premija); Galimybė gerai pasirodžius būti paaukštintam į direktoriaus pareigas; Direktorius/pavaduotojas gauna dvigubą atlygį bei direktoriaus rangą – tai yra premiją nuo 10 000 iki 20 000 eurų serverio valiuta; Direktorius/pavaduotojas atsiimantis kiekvieną sekmadienį avansą serverio vyriausybėje gauna dvigubai didesnį nei įprastas žaidėjęs; Galimybė būti mėnesio direktoriumi ir būti apdovanotui [namas,pinigai ir kiti resursai]; Už nepriekaištingą darbą gauti VIP privilegijas ; Atminkite, kad norint dalyvauti direktoriaus rinkimuose Jums reikės užpildyti anketą, tačiau privalai laikytis nustatytų reikalavimų, kuriuos rasi : http://gtaag.lt/index.php?/topic/16-direktorių-rinkimų-reikalavimai/ Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jūsų amžius : Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? : Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas pavaduotojo pareigas : Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai : Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : Direktoriaus rinkimo eiga : Atranka skelbiama iki 2021 05 18 , tačiau atsiradus kokybiškai užpildytos anketos, data gali būti trumpinama; Po atrankos sustabdymo, per 48 val. yra atliekami kandidatų į direktoriaus postą pokalbiai; Po visų pokalbių pateikiama trumpa analizė temos komentaruose, apie kiekvieno kandidato pasirodymą; Išrenkamas ir paskiriamas firmos direktorius. Primename, kad anketų kiekis nėra ribojamas, taip pat neribojamas ir kandidatų pasirinkimas kviečiantis į pokalbius. Taip pat išrinkus du geriausius kandidatus yra galimybė iš vienų rinkimų išrinkti ne tik direktorių, tačiau ir pavaduotoją. Orientuojantis į sklandžius ir kokybiškus rinkimus, priimsime anketas tik kokybiškai užpildytas ir atitinkančias visus reikalavimus. O jei tu esi gabus rašyti esė, būk tas kurio anketa užims didžiausią plotą, o mes į tai atsižvelgsime ATRANKA VYKS DISCORD PLATFORMOJE todėl pasiteisinimai : negaliu kalbėti čia negalioja Sėkmės rinikimuose Jums linki SanFrisco.LT Komanda
 7. Nebefreepostinkite, laukiu įrodymų, kad tuo metu buvo prisijungę radistai.
 8. Su administracija radistai neturi nieko bendro, susisiek su Connor_Lawrence radistų prižiūrėtoju.
 9. Laukiu įrodymų, kad tuo metu buvo prisijungusių radistų. Jei radistų nėra, taisyklės, kad skelbia VIP'ai nėra.
 10. O kur parašyta, kad taip negalima daryt? Kaip pats esi sakęs, "jei bugova sistema ne mano bedos" ir papeikimas buvo atmestas. Jeigu sistema tai leidžia, Sick tuo ir pasinaudojo. Papeikimas yra atmestas.
 11. Nėra tokios taisyklės, kad negalima atstatyti mašinos, kai gaudo policija
 12. Matomai konkurentų darbas, tačiau buvo jungtąsi su Alfonso accountu, žemas lygis taip reklamą darytis. Atblokuotas.
 13. Nenoriu nei kelti reklamos, nei viešinti tavo IP, failuose pažiūrėjau ir jis nėra pakitęs, reiškias ten buvai tu, dar prieš tai ir su fake kill prasiėjai. Atsiųsiu privačiai.
 14. Užbanintas buvai 2020-12-12, tiek laiko įrodymų niekas nelaiko. Atmesta

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
 • Create New...