Jump to content
Michael_Diaz

Peikiu Victoria_Queen - ATMESTA

Recommended Posts

Anketa 

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ricardo_Diaz
  2. Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime : Victoria_Queen
  3. Aiškus situacijos aprašymas : Su draugais padarem po pora alaus bare ir poto isgere neadekvaciai elgemes mieste, kadangi buvo policijos manau sitas veiksmas yra savivaliavimas komandomis.
  4. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : Admin komandu naudojimas ne pagal paskirti, kadangi tam yra PD!
  5. Įrodymai [video,ss] : 

sa-mp-998.png

sa-mp-999.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visu pirmą tu šaudei į serverio žaidėjų mašinas ir į  juos pačius, PD nesusitvarkė turėjau įsikišti ir aš, admin tam kad padėtų kaip reikia pagalbos serverio žaidėjams. O PD buvo tik vienas dirbantis ir tai kuris yra 1 rango tai yra Nastė kuri negalėtų jūsų bausti. Taip pat man niekas nebuvo pranešes kad negalima kickinti už tokius dalykus.

 

Redaguota Victoria_Queen

240922345_225097589556853_3341487955086900996_n.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
  • Create New...