Jump to content
Ruta_Ruzzytea

Policijos pavaduotojo atranka

Recommended Posts

Administratorius

Labas, kadangi pradedam direktorių atrankas ir renkame profesionalę ir sveikai konkurencingą komandą, norime tave pakviesti pildyti anketą į Policijos pavaduotojo pareigas SanFrisco.LT projekte. Norime tau priminti apie direktoriaus pareigų privalumą : 

• Galimybė būti pripažintu serveryje
  • Galimybė įrodyti, jog turi puikius vadovavimo įgūdžius suburti komandai ir ją motyvuoti.
  • Galimybė būti savaitės direktoriumi. (Už tai gaunama premija)
  • Galimybė gerai pasirodžius būti paaukštintam į administratoriaus pareigas.
  • Direktorius gauna dvigubą atlygį bei direktoriaus rangą – tai yra premiją nuo 10 000 iki 20 000 eurų serverio valiuta
  • Direktorius atsiimantis kiekvieną sekmadienį avansą serverio vyriausybėje gauna dvigubai didesnį nei įprastas žaidėjęs
  • Galimybė būti mėnesio direktoriumi ir būti apdovanotui [namas,pinigai ir kiti resursai]
  • Už nepriekaištingą darbą gauti VIP privilegijas 

Atminkite, kad norint dalyvauti direktoriaus rinkimuose Jums reikės užpildyti anketą, tačiau privalai laikytis nustatytų reikalavimų, kuriuos rasi : http://gtaag.lt/index.php?/topic/16-direktorių-rinkimų-reikalavimai/

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : 
  2. Jūsų amžius : 
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : 
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : 
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : 
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? : 
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas : 
  8. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai : 
  9. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : 

Direktoriaus rinkimo eiga : 

1. Atranka skelbiama iki 2021 01 10 , tačiau atsiradus kokybiškai užpildytos anketos, data gali būti trumpinama. 
  2. Po atrankos sustabdymo, per 48 val. yra atliekami kandidatų į direktoriaus postą pokalbiai 
  3. Po visų pokalbių pateikiama trumpa analizė temos komentaruose, apie kiekvieno kandidato pasirodymą
  4. Išrenkamas ir paskiriamas firmos direktorius 

Primename, kad anketų kiekis nėra ribojamas, taip pat neribojamas ir kandidatų pasirinkimas kviečiantis į pokalbius. Taip pat išrinkus du geriausius kandidatus yra galimybė iš vienų rinkimų išrinkti ne tik direktorių, tačiau ir pavaduotoją. 

Orientuojantis į sklandžius ir kokybiškus rinkimus, priimsime anketas tik kokybiškai užpildytas ir atitinkančias visus reikalavimus. O jei tu esi gabus rašyti esė, būk tas kurio anketa užims didžiausią plotą, o mes į tai atsižvelgsime  

RINKIMAI IR POKALBIAI VYKS DISCORD PLATFORMOJE 

Sėkmės rinikimuose Jums linki SanFrisco.LT Komanda  

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Paulius_Blogas
  2. Jūsų amžius : 12
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : mokaus ir su draugais bunu
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas :  dirbu as taksistu ainu i eventus bunu aktyvus
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : -
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? : padecau direktorui atrankuj
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas : kad butu zmoniu aktyvesni 
  8. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai : -
  9. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : {SKYPE} Paulius_Blogas

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hitas_Bond - Bulves_Nam
  2. Jūsų amžius : 12
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas :Mokausis nuotoliniu budu . Bendrauju su draugias 
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Šiu metu buvau išvykes . Vazineju su darbine ir dirbu
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Esu policijos pareigunas su 4rangu 
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? : Esu pradirbes policijos pareigunu tad zinociau ka daryti
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas : Nėra policijos pareigunu daug tad pildau anketa i pav pareigas ir priimčiau daug žmoniu i policijos pareiguno pareigas
  8. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai : Daug aktyviu bus pareigunu kai busiu policijos pareiguno pavaduotojas
  9. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : Turite skype 🙂

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ricardo_Alvarez
  2. Jūsų amžius : 17  Metukų.
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Taigi esu moksleivis, mokausi 11klasėje, mėgstamos pamokos: Kūno kultūra, ir IT. Hobiai:sportuoti, bei žaisti kompiuterinius žaidimus. Sportuoju karate ir futbolą. Laisvalaiki leidžiu su draugais, bet kaip dabar pasaulyje tokia situacija tenka prisėsti pažaisti žaidimukus.Mėgstamiausia spalva žalia. Ateityje galvoju studijuoti IT, todėl bandau susipažinti kuo daugiau su IT technologijom o žaidimai man padeda.
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Serveryje šiuo metu esu gaistrininkas. O taip laisvu laiku serveryje pažvejoju, kad pasikelčiau žaidėjo ranga.Tai pat bandau padėti žmonės, kurie klausia arba prašo pagalbos.
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Kol kas serveryje pareigų neturiu, bet tikiuosi gauti šias sunkias pareigas ir realizuoti save šitame projekte.
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? : Tai va į šį postą pretenduoju todėl, nes labai mėgstu sunkumus, o šis postas o ypač, šis darbas yra sunkus ir nėra visiems lengvai suprantamas, bei įveikiamas.Tai bandysiu laisva laiką praleisti darydamas tvarka serveryje. Ir saugodamas kitus.
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas:Taigi visų pirmą bandysiu surinkti aktyvia komanda kuri aukosis ir stengsis, palaikyti tvarka Sanfrisco mieste. Visų antrą pats stengsiuosi sukurti gera aplinka darbuotojams, kad darbuotojams būtų lengva ir smagu dirbti PD. Skatinsiu darbuotojus premijomis už gerą darbą.
  8. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai: Visų pirma reikia tikrai pagerinti pd aktyvumu, nes kiek žaidžiu pd mačiau tik vieną kartą.  Ir  toliau reikia tapti direktoriumi kad pamatyčiau daugiau šio darbo sistemos spragų.
  9. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : Discord: Patriot#0160

60058590e79ac547560701.gif.f544a73003755399b8c2a89b592c54ce.gif.a88465e886d26e4bf28d13453785883d.gif

Dalintis šį pranešimą

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Leo_Kordez
  2. Jūsų amžius :  18 
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Dirbu, spartuoju, laisvalaiki išeinu i kiemą su draugais. Dabar kaip karantinas nieko daug ne nuveiksi 😄 
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Serveryje dabar nieko neveikiu skaityk tik važinėju aplink ratus su vip mašina ir laukiu progos kol galėsiu papulti i koki darbą ar i kitokias pareigas tai va pamačiau kad vyksta i Policijos Pavaduotoja tai mėginu laimė gal pasiseks 🙂 
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Turėtos pareigos ( kitose serveriuose ) buvau  ( SWAT. Direktorius). (Policijos Departamento Direktorius - pavaduotojas) (Mediku Pavaduotojas) ir ( Taksi Pavaduotojas) bet čia jau senokai.
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į pavaduotojo postą ? :  Nes esu susidūręs su šiomis pareigomis ne viena karta kaip ir sakiau ir mokėčiau su šiomis pareigomis naudotis atsakingai 🙂  
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas : Ei busiu Šios firmos pavaduotojas tai mano pirmas tikslas būtu toks surinkti draugiška kolektyvą antras būtu surinkti aktyviausius narius kur tikrai pasiriže būti šios firmos dalimi ir kur tikrai išmanantis šios firmos darba. (P.S. Čia pavaduotojo pareigos o ne (dirėktorio)
  8. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai :  Aktyvesniu Policijos Departamento Pareigunu
  9. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : 
    Leo_Kordez

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Gerai, tai sveiki matau senai buvo matyta, kad kas aplamai pildė atranką laisva forma. Aplamai ar buvo ? Sunku pasakyti todėl noriu mesti sau iššūkį ir pabandyti tai padaryti greičiausiai pats pirmas iš visų čia esančių žaidėjų. Taigi ką matysite mano anketoje na čia žemiau pateiksiu tokį, kaip ir titulinį lapą. Taigi sėkmingo skaitymo, visgi pareigos tikrai aukšto lygio todėl ir anketų reikia šiek tiek įspūdingesnių, tikiuosi ir kitus įkvėpsiu rašyti, kiek netradiciškai matau jau nukrypau į lankas taigi pradėkime, nuo papasakojimo ką čia pamatysite.

• Prisistatymą ( Savybės, pliusai minusai ir kita. );
  • Patirtis, kodėl aš kandidatuoju būtent į šias pareigas;
  • Kaip sekėsi seniau užimti panašaus pobūdžio pareigas;
  • Darbo viziją ir visa kita, kas svarbu;
  • Tikslas, idėjos ir kita.;
  • Kodėl turėtumėte pasirinkti būtent mane;
  • Pabaiga.

Taigi manau pirmiausia pradėsime, nuo trumpo prisistatymo. Na tai žaidime esu pasislėpęs po Connor'Lawrence slapyvardžiu. Seniau serveryje buvau iki gyvo kaulo atsibodęs, kaip čia gražiau išsireiškus na maištininkas. O dabar, kaip matote pildau į tokio darbo pareigas, keista nemanote ? Taigi trumpai apie mano savybes jų turiu ir blogų ir gerų, manau pirmiausia pradėsiu nuo blogųjų, nes kodėl gi ne ? Tai aš be galo rimtai žiūriu į žaidimą, kartais tikrai net per rimtai. Kartais galbūt net per daug įsižeidžiu turiu omenyje labiau, nei reikėtų. Tiesa pasakius esu svajoklis ir dažnai šoku aukščiau bambos, daugiau nei reikėtų jei suprantate apie ką aš. Manau, kaip ir dauguma mėgstu pasigirti ar kartais net pameluoti, juk visi tai darome na aš gal dažniau, nei reikėtų. Na ir kaip gi nepaminėjus, kad vartoju labai daug keiksmažodžių ? Tikrai daugiau nei derėtų serverio pareigūnui. Kodėl tai paminėjau prie blogųjų savybių net nežinau, galbūt todėl, kad dauguma, kurie rašo anketas tai visada pamini. Matau, kad čia prirašiau tiek daug blogųjų savybių, kad net abejoju ar gerosios gali jas atsverti na, bet pasistengsiu jomis užpirkti jūsų širdį. Na tai mano pliusai būtų - esu be galo nuoširdus žmogus, niekada nepasiduodu, siekiu užsibrėžtų tikslų ir aišku esu na tikrai labai kruopštus žmogus. Visada stengiuosi pilnai atlikti savo darbą, o ne iškarto šokti prie kito, nors tikrai ne visada taip padaryti išeina, niekada neišskiriu žmonių man visi yra vienodai lygus, nesvarbu geriausias draugas ar pats didžiausias priešas. Galbūt užteks čia save girti, nes matau jau net ir per daug išsiplėčiau, nors tituliniame savo paminėjau, kad čia viskas bus trumpai parašyta, o papasakojau apie save kol kas labai nedaug, nors manau kad būtiniausius dalykus žodžiu, o kadangi anketa ne apie mane, o apie pareigas į policijos pavaduotojo pareigas, todėl eikime prie sekančio punkto.

Kalbant apie patirtį, taip jos turiu tikrai nemažai. Šį žaidimą žaidžiu, jau nuo senų, senų laikų galėčiau drąsiai teigti, kad daugiau nei aštuonerius ar devynerius metus. O projektų aš praėjęs tiek daug, kiek manau daugelis iš jūsų net nėra matęs. Todėl galiu su didele šypsena pasakyti, kad patirties bagažas pas mane didelis. Direktorius, bei pavaduotojus esu turėjęs daugelyje projektų. Žinau, kaip vadovauti, ką daryti atitinkamoje situacijoje ir panašiai. Ko šiam projektui, o konkrečiai šiam darbui tikrai trūksta, aplamai šis darbas būtent šiame serveryje nėra turėjęs tikro vyro rankos, tiksliau gero direktoriaus kuris būtų išbuvęs šiose pareigose ilgiau, nei kelias savaites. Pamenu paskutinį direktorių Luką ir Buk_savimi, na jie buvo kaip čia tiksliau ir gražiau pasakius. Na didelė tragedija, nei sugebėjo tinkamai atsirinkti darbuotojus, nei jiems rūpėjo aplamai grobiami pastatai. Na, o aš iš šalies stebėjau ir surinkęs šiek tiek informacijos galiu pasakyti, kad jo padarytas klaidas šiame poste galėčiau ištaisyti ir pagerinti šį darbą šimtu procentų.  Kodėl kandidatuoju ? Na aukščiau, kaip ir išvardijau keletą dalykų dėl, ko bet pakartosiu dar kartą, jog geriau įsimintumėte. Tai: pirmiausia noriu surinkti atitinkamai gerą kolektyvą, kuriems nebus nusispjauti ant šio darbo, bei viso serverio miesto. Juk vis dėlto pareigūnai yra angelai sargai mūsų projektui. Antra, norėčiau parodyti kiekvienam iš jūsų koks turi būti tikras pavaduotojas ir kaip jis turi atlikti pareigas, bei užpildyti antrąją medalio pusę ( direktorių ). Na ir trečia; su laiku aišku norėčiau ir tapti šios firmos galva, visgi turėčiau daugiau valdžios, nei pavaduotojas. Be to nesvarbu direktorius ar pavaduotojas aš bebūčiau, savo nuomonę turiu ir idėjas įgyvendinti sugebėčiau, nesvarbu direktorių firma turėtų ar ne. Kalbant apie šį serverį, kaip man sekėsi užimti panašaus pobūdžio pareigas juokinga situacija, na sekėsi neblogai kokius aš čia postus turėjau, nors pamenu tik tulpinių gaujos vadą. Veiksmo žaidėjams tikrai davėme, vietoje nestovėjome, gaujoje narių turėjau nemažą kiekį. Bet galiausiai viskas gavosi taip, jog visą savo firmą išmečiau, mano pasiteisinimas buvo nes negynė zonų. Iš tikrųjų man atsibodo tos pareigos, tik niekam to nesakiau. Kodėl atsibodo ? Pastoviai būdavo ta pati rutina, visi darbuotojai pastoviai rašė asmenines žinutes dėl menkniekių, na o čia kitoks darbas manau taip nebūtų, be to juk į šį darbą ir sunkiau patekti ir darbuotojai renkami kiek atsakingiau, o ten juk imdavai, kad imti ( dėl mėsos. ) Žodžiu esmė, pasimokiau iš savo klaidų, na ir tokių klaidų daugiau nebedaryčiau. 

Atėjo ir sekantis punktas darbo vizija, tiksliau, kaip aš įsivaizduoju tobulą firmą ar kažkas panašaus. Manau pradėsiu nuo standartiško atsakymo; tai perrinksiu kolektyvą čia greičiausiai, nes mačiau kad jiems su žiniomis prastai, na man irgi nėra labai gerai, bet ten tragedija visiška. Antra; na kadangi serveryje dar nėra pakankamai žaidėjų, gaujų ir taip toliau. Pradėsiu treniruoti pareigūnus na ruošti blogiausiam žinot, tam momentui kai serveris pasidarys tikrąja ta žodžio prasme karo zona. Na ir aišku bendras sutarimas, juk kai visa komanda eina petys į petį būsim užtikrinti, kad kolektyvas visada bus stiprus. Kodėl turėtumėte mane pasirinkti ? Ogi todėl, jog kaip ir minėjau ankščiau turiu daug patirties, esu pastovus ( dažniausiai ), neieškau žodžio kišenėje visada padedu darbuotojams ir labai rimtai žiūriu į viską. Mano tikslas - gauti direktoriaus pareigas, nemanau, kad daug prašau. Gerai kadangi ties šiuo punktu nenoriu labai išsiplėsti pereisiu jau prie idėjų, nes juk be idėjų net neverta pretenduoti į jokius postus taip ? Taigi pradėkim;

• Darbo rangai, misijos;

Sistema labai paprasta, kadangi serveryje nėra labai daug žaidėjų, o pareigūnams veiksmo norisi, tai sukurčiau tam tikra rangų, bei misijų sistemą, pavyzdžiui reikėtų surasti vietą, pagauti keletą bėglių ir panašiai jog gautumėte keletą taškų na, o pasiekus aukščiausią rangą gautumėte daugiau pinigėlių į savo kišenę, bei papildomų „navarotų”

• Treniruotės, kvalifikacijos;

Tai rašau prie idėjų, nes aplamai nesu matęs jog koks darbas šiame serveryje darytų treniruotę, ką veiksim per treniruotę ? Treniruosimės šaudymo įgūdžius, vairavimą, bėglių gaudymą ir panašiai manau aiškinti nereikia ką veikiame per treniruotes. O kvalifikacijos skirtos tam, jog taptumėte tikru policijos pareigūnu ir gautumėte atitinkamą rangą. 

• Konfiskuotų mašinų aikštelė;

Šitą idėją siūlau iš sisteminės pusės būtų geras priedas pareigūnams prie algos, viskas paprasta - pagaunate bėglį, išsikviečiate mechaniką, o jis automobilį nutempia į konfiskuotų mašinų aikštelę, kalinys norėdamas ją atsiimti turės susimokėti pareigūnui ir jis atidarys atitinkamus vartus, ji manau nesunkiai įgyvendinama, kuo ši idėja gera ? Mažiau bėgiosit, nuo pareigūnų 😄 

Manau per daug čia išsiplėčiau, aplamai juk tai tik pavaduotojo pareigos, rašau taip su idėja, jog ir kiti pradėsite rimčiau žiūrėti į visas pareigas, o ne pildysite vienu sakiniu, nes atrodo tikrai labai atmestinai, o jei perskaitei visą šitą reikalą sveikinu tave nepagailėk patinka mygtuko 😄 Sėkmės kitiems pildantiems. Connor'Lawrence.

Redaguota Connor_Lawrence

conoraslasvegasas.gif

Dalintis šį pranešimą

Administratorius
Temos autorius Parašė

Taigi, po pokalbio su kandidatu norime pasidžiaugti, kad vis vis dar atrandame motyvuotų ir tobulėti norinčių žaidėjų. Nieko nelaukdami norime pristatyti Jums visos atrankos eigą : 
Pirmiausia tai kandidatai pildo anketas, nuo tada kai kandidatas užpildo anketą komandos dalis pradeda stebėti žaidėjo žaidimą : karts nuo karto patikrina žaidėjo logo nuo prisijungimo iki užpildymo anketos, po kurio laiko patikrina šį kandidatą su naujoko paskyromis. Taip pat stebime ir darbą tame darbe į kurį pretenduoja [nes dažniausiai kandidatai pretenduoja į tuos postus, kuriuose dabar dirba]. Atkreipiame dėmesį taip pat ir į žaidėjo praeitį, užpildytą anketą ir jos kokybę. Taip pat stebime kalbas ir pokalbius už serverio ribų ir galiausiai paskelbiame kandidatus, kurie eina į antrą atrankos dalį. 
Antra dalis : pokalbis discord platformoje su kiekvienu kandidatu. Visiems dalyviams yra pateikiama 11 klausimų, taip pat kiekviena tema pateikiami papildomi klausimai, kurie kyla iš pokalbio eigos. Galiausiai atrankoje dalyvaujantiems savininkams pabaigus klausimus, likusius klausimus pateikia firmos direktorius. 

Paulius_Blogas - Peržiūrėjus aktyvumą, matyti, kad žaidėjas nebežaidžia. 

Hitas_Bond - Bulves_Nam - Peržiūrėjus aktyvumą, matyti, kad žaidėjo aktyvumas yra labai prastas. 

Ricardo_Alvarez - Peržiūrėjus aktyvumą, matyti, kad žaidėjas nebežaidžia. 

Leo_Kordez - Serveryje esi dar visiškai jaunas, nedirbi teisėsaugoje. XP kiekio neturi kurio reikia šioms pareigoms. Bandyk pretenduoti į kitas pareigas arba lauk direktoriaus rinkimų, darbinkis į policijos departamenta ir siek savo tikslų. 

Connor'Lawrence - Pavaduotojo pareigas užimsiantis žaidėjas. Ilgą laiką tikrintas, žiūrėtas, išbandytas. Pokalbį turėjome su šiuo dalyviu apie valandos ilgio. Iškamantinėtas ir ištikrintas. Pagrinde pasirinktas kandidatas dėl anketos kokybės ir atsidavimo rašant. Tikimės, kad pareigos šiam žaidėjui suteiks motyvaciją prisidėti prie serverio komandos gretų ir nenuvils nei vieno iš mūsų. 

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...