Jump to content
Ruta_Ruzzytea

Moderatorės/Moderatoriaus rinkimai

Recommended Posts

Administratorius

Labas, keičiantis komandai, keičiasi ir jos sudėtis. Šį kartą mes į projekto gretas renkame vieną iš kartu su savininkų komanda dirbantį žmogų - Serverio moderatorių/moderatorę. Aptarkime šio asmens pareigas : 

• Facebook puslapio priežiūra ir koordinavimas, informacijos talpinimas, patalpinto turinio ir komentarų peržiūra 
  • Reklama už serverio ribų : visose įmanomose platformose nuo video kūrimų iki posto rašimų, garsinių įrašų darymo 
  • Serverio Radistų komandos priežiūra 
  • Dienraščio išleidimas kas savaitę 
  • Naujienlaiškio rašymas, išleidimas, filmavimas, įgarsinimas kas mėnesį laiko 
  • Serverio radijos eterio programos kūrimas ir reikalui esant buvimas radijos eteryje 
  • Serverio žaidėjų priežiūrą ir pagalbos suteikimą
  • Pagalbos suteikimas Serverio valdžiai
  • Viso serverio priežiūra 
  • Visų direktorių priežiūra
  • Direktorių susirinkimų vedimas kiekvieną sekmadienį 
  • Direktorių apmokymų ir mokymų vedimas 
  • Naujų direktorių ir Administratorių atranka ir apmokymai
  • Forumo pasiūlymų nagrinėjimas 
  • Gramatinių klaidų taisymas 
  • Serverio tekstų ir serverio lentelių kūrimas
  • Serverio forumo priežiūra 
  • Visų serverio idėjų ir pasiūlymų apžvalga forume, vertinimas ir aptarimas su serverio valdžia, idėjų priėmimas arba atmetimas aprašant kas kaip kodėl, pakeitimas temos pavadinimo į nuosprendį 
  • Visų sistemų atnaujinimų aprašymas detaliai pateikiant serverio savininkui Matt_James su konkrečios sistemos įgyvendinimo planu 
  • Suskaičiuoti visus atliktus serverio atnaujinimus, juos pateikti discord platformoje ir forume 

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : 
  2. Jūsų amžius : 
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : 
  4. Kiek laiko esate SanFrisco serverio narys ? : 
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : 
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : 
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : 
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : 
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : 
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? 
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : 
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : 
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : 

Administratoriaus(-ės) rinkimo eiga :

• Atrankos data nėra nustatoma, apie atrankos pabaigą pranešime komentaruose 
  • Atrankos metu gali būti išrinkta ne viena anketa, pasirinkimo anketų skaičius nėra ribojamas
  • Pateikus anketą, mes ją peržiūrėsime ir susisieksime su kiekvienu asmeniškai 
  • Po atrankos pasibaigimo, komentaruose galėsite matyti visų dalyvių anketų analizę 
  • Po analizės bus paskelbtas(-ti) atrankos nugalėtojai(-as)

VISOS IŠVARDINTOS PAREIGOS PRIVALĖS BŪTI ATLIKTOS NESIEKIANT PELNO IR NEAPMOKESTINANT 

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Alfonsas_Gudrusis
  2. Jūsų amžius :  14
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Mokausi mokykloje, nelabai sekasi tai tenka veipint druskyte, kad stresa nuramint.
  4. Kiek laiko esate SanFrisco serverio narys ? : Tiek daug prie kompo praleidziu laiko, kad pasimeciau laike.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Esu geriausias mentas serveryje.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Savo klases seniunas, tevo instrumentu padavejas, savo brolio soferis
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Acibodo visa korupcija serveryje, reikia tiesos nes "tiesa yra brangu"
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : #FreeCižokas
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Dar vis klases seniunas nes as esu og
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Dully nes paaukojau 120k eventam o dabar pats bomzas esu
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Dirbau kontrabandiniku ir buvau geriausias istikruju, jokie pareigunai manes nepagaudavo, zinodavau visus kelius ir takelius, kasdavau tunelius kaip kox el guzmanas chapyto, pazinojau P. Escobara, kartu veziojom kokaina po europa savo skodoj, taip pat kalashus ir deaglus, kad zmones galetu cbugint ir pabaigai buvau pagaves visus kartus kiek gaudziau sanfrisco stunteri.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Galiu moraliskai palaikyti jusu kolektyva
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : #FreeCižokas
Redaguota Alfonsas_Gudrusis

200.gif.36efb89bffbe411d38c887356b4edd3e.gif200.gif.36efb89bffbe411d38c887356b4edd3e.gif15344162_ezgif.com-gif-maker(1).gif.e23ac4741fd644e7ef04889475372c2b.gif

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ashil_Hillion
  2. Jūsų amžius : 14-iolika bet rūkau su 16-mečiais
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : esu įmonės vadovas, įmone jau pasiekė savo jegu žydėjima, kadangi karantinas, didelė dalis darbo sustojo kaip ir problemos taigi galiu skirti daug laiko žaidimams bei pramogoms.
  4. Kiek laiko esate SanFrisco serverio narys ? : apie trėjas savaites, ateina ir ketvirtoji
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : šiuo momentu esu įsižadėjas į policijos departamento institucija, savaime aišku jog dirbu tik dėl pinigų.. svjoniu darbas yra ugniagesiai, visiem siūlau į juos stoti.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : esu buvęs šiukšlevežys, autobuso vairuotojas, GAISRININKAS, medikas, mechanikas ir šiuo momentu policininkas. Žinoma buvau ir vip nariu.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : matau jog administracijoje yra nesklandumu, kuriuos aš galėčiau sutvarkyti viens du
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : daryčiau daugybe event'ų, padėčiau naujokams, nesinaudočiau AOD savo naudai.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : neturėjau pareigu, o vip'as tiesiog pasibaigė, neturėjau papeikimu ar ispėjimu kol buvau vip narystėje.
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? manau Eva Malaja.
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Direktorius, Savininkas, Savininko dešinioji ranka, moderatorius, vyriausias moderatoriaus patarėjas, vyriausio moderatoriaus patarėjo dešinioji ranka, VIP prižiūrėtojas, bei VIP žaidėju pagalbos centro statusas, Esu buvęs Administracijos narys, už administracijos naryste buvau atsakingas Naujoku verbuotojas, VIP administratorius, UNBAN/BAN administratorius. Esu buvęs ir Trečio lygio administratorius bei Antrojo lygio administratorius - tik manau nelabai reiškia šitie, nes juos pirkau. Direktoriu skiltyje esu buvęs Furistų direktorius, Mechaniku direktorius, Ugniagesių direktorius, Policijos departamento direktorius, Taxi direktorius bei teko būti Mediku direktoriumi.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : esu sukuręs savo svetaine, tai galėčiau pagelbeti su svetainės koregavimu.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : gmail - keenimotve@gmail.com

Dalintis šį pranešimą

Administratorius
Temos autorius Parašė

Iš trijų pateiktų anketų į moderatoriaus pareigas : Alfonsas, Ashil ir Connora'as 

Pagal anketos kokybę iš visų atitiko tik viena . 

Todėl Connor Lawrence kviečiamas į moderatoriaus pareigų atranką , dėl laiko susisiekti su Ruta Ruzzytea 

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...