Jump to content
Ruta_Ruzzytea

Administracijos rinkmai 2020 09 20

Recommended Posts

Administratorius

613d84cd9e0f64b1cecc11e9798639da519.png

Labas, po truputėlį mūsų projeketui tobulėjant, norime suteikti galimybęs visiems serverio žaidėjams norinties prisidėti prie administracijos gretų.

Kaip ir minėjome administratoriaus postą serveryje gali užimti tik serverio labui besistengiantys žaidėjai. Administratoriaus pareigos nėra jokiu kitu būdu duodamos ar parduodamos, norint jas gauti reikia aktyvumo, noro padėti serverio žaidėjams, turint idėjų tobulinant serverį ir skatinat naujoves jo labui. Tad peržvelkime pagrindinius aspektus, kodėl būtent tu turi užpildyti anketą : 

• Suteikiame galimybę prisidėti prie visos komandos darbų
  • Suteikiame galimybę aktyviai reikšti pastebėjimus ir savo vizijas serverio labui
  • Suteikiame galimybę organizuoti renginius arba suteikti organizatoriaus pareigas serverio žaidėjams
  • Suteikiame galimybę prisidėti prie naujokų apmokymų bei marketinginės dalies
  • Administratorius turi visas galimybes serveryje darbuojantis pasiekti pelno sau, nematerialiu atžvilgiu 
  • Administratorius turi daug kitų galimybių kurios išvardintos komandos aprašymuose 
  • Taip pat administratorius yra matomas visiems žaidėjams, jis lyg pavyzdys ir samp autoritetas
  • Už atliktus darbus serverio komanda administracijos narius skatina įvairiais resurasais ar privilegijomis 

Atminkite, kad norint dalyvauti administracijos rinkimuose Jums reikės užpildyti anketą, tačiau privalai laikytis nustatytų reikalavimų, kuriuos rasi : 

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : 
  2. Jūsų amžius : 
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : 
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : 
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : 
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : 
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : 
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : 
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : 
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? 
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų)
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite)
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : 

Administratoriaus(-ės) rinkimo eiga : 

1. Atrankos data nėra nustatoma, apie atrankos pabaigą pranešime komentaruose 
  2. Atrankos metu gali būti išrinkta ne viena anketa, pasirinkimo anketų skaičius nėra ribojamas
  3. Pateikus anketą, mes ją peržiūrėsime ir susisieksime su kiekvienu asmeniškai 
  4. Po atrankos pasibaigimo, komentaruose galėsite matyti visų dalyvių anketų analizę 
  5. Po analizės bus paskelbtas(-ti) atrankos nugalėtojai(-as)

Primename, kad anketų kiekis nėra ribojamas, taip pat neribojamas ir kandidatų pasirinkimas kviečiantis į pokalbius. Taip pat išrinkus kelis geriausius kandidatus yra galimybė iš vienų rinkimų išrinkti ir kelis administracijos narius, kurie prisidės prie komandos

Orientuojantis į sklandžius ir kokybiškus rinkimus, priimsime anketas tik kokybiškai užpildytas ir atitinkančias visus reikalavimus. O jei tu esi gabus rašyti esė, būk tas kurio anketa užims didžiausią plotą, o mes į tai atsižvelgsime  

Sėkmės rinikimuose Jums linki 613d84cd9e0f64b1cecc11e9798639da519.png Komanda   

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Matt_Alvarado
  2. Jūsų amžius :  16
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Aš už serverio ribų sportuoju, mokausi, praleidžiu laika su draugais, žvejoju
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? :  Nuo pat atsidarimo. 
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Aš serveryje važinėju su Infernusu, dalyvauju eventuose. Šiaip ne daug ką aš veikiu :D
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Turėjau ant kitų servų adminą, O ant šito tai vipas, bei Transporterių direktorius
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? :  Nes noriu ant šito serverio gauti adminą ir jį išbandyti, bei noriu prisijungti prie gero kolektyvo. Ir šiaip noriu turėt daugiau veiklos serveryje.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Na kolkas tikrai nežinau, bet kažką reiktų galvoti kai gaučiau adminą.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Neseniai šitas serveris atsidarė tai pirmos mano pareigos Trans drk, dar jų nepraradęs :)
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Mano visi draugai yra, Manau Lenn_VInco, Marcusa_wallace, Matt_James, Ruta_Corallo, Lina_Corallo, Hard_Work. Eimis_Wade Aš čia tik manau kurie galėtų rekomenduoti nes juos myliu ir gerbiu
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) Direktorius, Lyderius, vipai, goldvipai.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Tikrai neturiu, bet norėčiau išmokti mappinti ir jums padėti.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) :  Skype Matt_Alvarado

sa-mp-759.pngsa-mp-352.pngsa-mp-127.pngsa-mp-461.pngsa-mp-037.png

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :

Laba vakara, mano vardas serveryje yra Martin_Derano

2. Jūsų amžius : 

Man yra 18 metų.

3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : 

Daugiausia laiko skiriu mokymuisi, bet atrandu laiko ir žaidimams. 

4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : 

Esu GTAAG.LT serverio narys nuo pačios pradžios.

5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : 

Šiuo metu serveryje vairuoju fūra, padedu žaidėjams, kuriems reikia pagalbos, suteikiu naujokams bei senbūviams kasdieninių pramogų.

6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : 

Esu turėjęs ADMINISTRATORIAUS postą, sekėsi ganėtinai gerai, tik buvo daug spaudimo. Kadangi buvo vasaros pradžia, prasidėjo kūlimai ir tiesiog nebuvo laiko vykdyti savo pareigų. Visgi stengdavausi, bent kažkam vis neįtikdavo. Dabar yra pilno laiko atsigriebti už praleistą laiką. Taipogi esu buvęs daug kartų skirtingų bei tų pačių firmų vadovas. Ilgiausiai išbuvęs Info centriuko, mechanikų bei dylerių direktoriaus postuose. 

7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : 

Pretenduoju į administratoriaus postą, todėl, nes manau turiu tam stiprybės ir motyvą judėt toliau kartu su serveriu. Tikiu, jog šis serveris bus daug kokybiškesnis bei draugiškesnis nei praeitas vergų projektas.  

Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : 

Norėčiau kilti karjeros laiptais būtent šiame projekte, kadangi tik čia yra rūpestinga administracija, draugiški žaidėjai bei pareigini ir sąžiningi savininkai. Jeigu tapčiau administratoriumi, norėčiau pradėti įskaitinį eventą(jeigu bus galimybė). Turiu dar kaip ir idėja dėl vieno evento, dėl kurio viename serveryje buvau labaiiii užsivedęs, tai būtų NasCar eventas su tam tikru pastatu, į kurį įeinant būtų arena su sniego miesto backgroundu, žodžiu yra daug idėjų, bet tam reikia laiko įgyvendinti.

Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : 

Šitas atsakymas buvo paminėtas 6 klausime.

8. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? :

Dėl rekomendacijų nesu tikras, bet gal ir būtų keletas, kadangi stengiuosi sutarti su kiekvienu žaidėju.

9. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) 

Jau minėti - administratoriaus, direktoriaus postai, meras. ( VIP ar GOLDVIP nesiskaito kaip PASIEKTAS nuopelnas )

10. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) 

Tokių sugebėjimų neturiu, bet visada pasiruošęs jų išmokti.

11. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : 

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Duff_Giovanni (Daff_Bullas kitaip 🙂 )
  2. Jūsų amžius : 15 metukų turiu.
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Mokausi, biškį sportuoju, padirbu, pakeliauju, pavažinėju visur.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Nuo šiandien
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Šiuo metu sėdžiu už mediką 😮
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Čia nieo neturiu bet kitam serve turėjau.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Kitam serveryje manęs neįvertino, todėl pereinu čia ir manau, kad čia įvertins 🙂
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Noriu kilti karjieros laiptais šiame serveryje, siekti aukštumų ir kt.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Neturėjau
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Neįsivaizduoju 😕
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Direktorių, Admin
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Neturiu.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Manau turit 🙂

Dalintis šį pranešimą

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dainiz_Soprano
  2. Jūsų amžius : 17
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : na savo veiklą neišplėsiu, nes neturiu tiek daug veiklų, bet sportuoju 10 metų ir kiekvieną dieną esu užimtas rimtai darbui ir laikas ribotas. Neseniai šią vasarą dirbau pas tėtį firmoje, esu toks pusiau stiprus, bet sugebu kiek galiu ir dirbu savo gerovei. Na o daugiau nieko neturiu gyvenime tokio ypatingo, kad papasakoti už serverio ribų.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : 4 dienas jau šiame serveryje žaidžiu.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : serveryje turiu pakankamai veiklos su transporterių darbu, jame reikia tvarkyti ir prižiūrėti firmą, esu kaip supratot transporterių firmos pavaduotojas, tad veiklos užtenka, bet manau galėčiau dar ir užimti administratoriaus privilegijas. Dar esu Sons of Anarchy klubo narys, jame irgi įsitvirtinau neseniai, tad man viskas šviežia.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : šiuo metu turiu transporterių pavaduotoją.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : į šias pareigas pretenduoju, nes į šias pareigas galiu pretenduoti savo dviems punktais, tai aktyvumu ir puikiu darbu. Šiose pareigose nuveiksiu daug darbų, juos stengiuos, bet mano veiksmai bus serveryje padaryti daugiau veiklos serverio žaidėjams ir parodyti gerą pavyzdį žaidėjams bei sudaryti savininkams gerą įspūdį iš saves.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : šiose pareigose nuveiksiu darydamas eventus serverio žaidėjams, rodysiu gerą elgesį, blokuosiu čyterius ir kenkėjus.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : neturėjau.
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? puikiai pažįstu @Hardcore ir manau jis galėtų mane rekomenduoti, taip pat @Ruta_Corallo manau ir šita veikėją tikrai rekomenduotu mane.
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) esu turėjas įvairių prižiūrėtojų, moderatorių bei direktoriaus/pavaduotojo pareigų, esu su viskuom susiduręs ir patyręs žmogus, turėjau daug situacijų, bet iš jų mokėjau išeiti ir man tai pavyko. Per savo 9 metus SA-MP platformoje pasiekiau daug pareigų ir tikrai savimi nenusiviliau, jog iki dabar dar vis žaidžiu, dar pas mane yra noro būti šiuose žaidimuose ir dalyvauti projekto veiklose.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) truputį esu bandęs mapinti ir moku kurti filmukus.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : turite.

Dabartinis transporterių pavaduotojas nuo 2020.09.20 iki 2020.**.** (Matt_Alvarado ir Ruta_Corallo)

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Eva_Malaja
  2. Jūsų amžius : 17
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Mokinuosi,sportuoju.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Nuo pačio serverio atidarymo.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Dirbu Info Centre, padėdu naujokams bei kitiems žaidejams kai nėra adminų ON.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Info Centro direktorę bei radistę.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Patinka padėti  naujokams,bei kitiems žaidėjams jeigu jiems iškyla problemos. Esu aktyvus bei sažiningas žaidėjas.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Daryčiau daug eventų,padėčiau serveriui judeti į priekį. 
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Neturėjau laiko mokslo pradžioje,tad atsisakiau pareigų.
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ?  Na manau @Ruta_Corallo :3
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų)  Medikų direktoriaus pavaduotoja, Vyr.Gyd direktorė bei admine.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Neturiu,bet manau greit išmokčiau.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : live:.cid.456f0fdcc1f20bb7
Redaguota Eva_Malaja

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Safuel_Johnson
  2. Jūsų amžius :  20
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas :  Gyvenu kaip visi normalus žmonės
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Savaite nepilna
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Dirbu dealeriu ir stumu laika
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Kadangi esu emigrantas Sar*e turėjaus visko per 3 metus, o čia nieko tik siekiu.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : bandyčiau savo jegomis kviesti zmones projektan, platinciau ji bei bandyciau aktyvint
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : noriu padaryt kad projektas kiltu i aukstumas bei butu daug ivairiu zaideju bei eventu
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  :  neturejau
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? matt, ruta, hrd work, marcus
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) :  Direktoriu bei darbu priziuretojas, forumo moderatorius, administratoriu pagalbininkas.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : neturiu
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : gmail zinot ir uztenka

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Just_Lukiz
  2. Jūsų amžius : 15
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Mokausi, leidžiu laiką su draugais, sėdžiu prie kompiuterio.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Neseniai prisijungiau į serverį :)
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Neseniai pradėjau žaist, tirynėju servery, dirbu mechanikuose, bandau susibendraut su visais.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Mech, kitų pareigų neturiu.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Esu žmogus kuris moku susitvarkyti su problemomis, esu kantrus bei draugiškas. Visalaik iš blogos situacijos bandau daryti į gerą, mėgstų padėt žmonėms. Stengčiausi viską daryti, kad visi žaidėjai žaistu su šypsena savo veide ir mėgautuosi žaidimu 🙂
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Padėti žaidėjams, daryti eventų daugiau, padaryti kuo daugiau šypsenu servery :)
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : NETURĖJAU
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? : Net nežinau, esu naujas šitam serverį ne su visais susipažinęs, aišku daugelis turbūt pažystą mane iš kito serverio (neminėsiu pavadinimo )
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Adminas, meras, mapperis.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Mappinimas, foto/logo/coverių kūrėjas.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Fb: Lukas Luneckas, discord: Lukiz#3830

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Obama
  2. Jūsų amžius : 19
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : dirbu, bunu su draugais, sampinu, saudau is ginklu
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : nu tada kai jis atsidare
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : esu policininkas nesenai pradejas zaisti sitame naujame serveryje
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : turetos mano pareigos buvo sarge admin, gta.lg serveryje turejau apsaugos direktoriu, o sitame serveryje esu policijos darbuotojas
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : as i si posta pretenduoju vien del to kad megstu padeti naujokams ir beabejo gaudytu zaidejus su nelegaliomis programomis
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : eidamas i adminus planuoju sustabdyti cyterius, padeti naujokams ir duoti serveriui kuo daugiau pasiulymu
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : netekau del to kad pradejau dirbti ir mano aktyvumas sumazejo
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Manau kad bet nesu isitikines tai sitie du zaidejai Ruta_Corallo , Hard_Work
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : esu laimejes ne viena karta vipa, uzsitarnavau apsaugos direktoriu.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : neturiu tokiu
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : discord: Obama#5871 skype: lukas_obama

Redaguota Lukas_Obama

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tomas_Malboro
  2. Jūsų amžius : Egzistuoju jau 20 metu 
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Dirbu , praleidziu laika su draugais , megstu paziureti visokius filmus . 
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Zaidziu jau savaite laiko . 
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Siuo metu dirbu Info Centro darbuotoju , darau visokias klausimanijas , duodu zaidejams uzdirbti lengvu pinigu , tai pat patikrindamas ju atminti, arba zinias . 
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Info Centro darbuotojas 
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? :Noriu tapti vienas is serverio komandos nariu . Esu aktyvus ir atsakingas . Norisi veiklos , serveryje buti uz kazka atsakingas . Tureti vyresnes pareigas negu paprastas zaidejas . Manau puikiai susitvarkysiu su sia pareigga turiu tam tikros patirties SA-MP gyvenime . Esu turejes adminstratoriaus pareigas .Esu puikiai susitvarkes su savo pareigomis , . Labai greit randu bendra kalba su kolektuvu . Esu idomus zmogus , tiek zaidime tiek tikram gyvenime  . Noriu buti kazkuom naudingas servereje , tarkim padidneti naujokams man patinka viena is tokiu veiklu , kai tu gali perduoti savo zinas , kitam zaidejui , padares gera darba , pagerinu sau nuotaika .
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Noreciau pabandyti pakelti serverio online ,turiu tam tikru pora ideju , . Naujoku pagalba . Chyteriu salinimas . Griezta serverio tvarka . ! Pagalba bet kokiu laiku . ! 
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Jokiu pareigu neesu turejes .
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Net negaliu zinoti , bet kiek laiko zaidziu draugauju su visais , darau mazas eventukus tai atiduoda pagarba ir aktyviai dalyvauja , prizus perduoda naujokams . Puiku kolektyvas nemanau kad kazkas butu pries jeigu gauciau lygiai tokias pat pareigas kaip sitie zaidejai . !
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) Serveryje vienam mums gerai pazystamam 😉 Esu turejes kluba, buvau su savo [chebra] labai pazystami veidai , esu senbuvis sampo . Daug kur atpazista mano nick. Bet neesu daug kur zaides , jeigu man patinka vienas projektas lieku jame , ir praleidziu ilga laika ten ,siuo metu man patinka jusu projektas , ir pasileku cia . 🙂 Zaisti moku , jeigu zaidziu tai visa laika , ne taip kaip buna uzeina , valanda vienam projekte kita valanda kitam projekte . Aisku jeigu turiu kazkokias pareigas tai tikrai zaidimas idomesnis , ir ko toliau tuo daugiau nori praleisti tam laiko . !
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) Moku dirbt su pawno.exe moku kazkiek mapinti . 
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : skype : tomas123678
  14.  

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Edvinas_Zetas
  2. Jūsų amžius ?: -
  3. Kuo užsiimate už serverio ribų?: Gyvenu pilnavertį gyvenimą
  4. Kiek laiko žaidžiate GTAAG.LT projekte? Kaip Jums sekasi?: Žaidžiu jau savaitę, sekasi tikrai gerai, patinka serverio atmosfera.
  5. Kiek laiko praleidžiate per dieną GTAAG.LT serveryje ?: 3h, vakare dažniausiai prisijungiu, savaitgaliais daugiau laiko
  6. Ar esate turėjęs administratoriaus pareigas ir ar mokėtumėte jomis naudotis? Šiek tiek moku, dar reiks apsiprast bet tikrai susitvarkysiu su pareigomis.
  7. Ką naujo įneštumėte į serverį?  Daugiau eventų įvairovės, kuo daugiau pagalbos žaidėjams, daug ką ir taip atlieka dabartinė administratorių komanda, bet prisidėčiau kiek galėčiau
  8. Kodėl būtent Jus turėtumėme pasirinkti? Turiu daug iniciatyvos šiam postui, moku elgtis ir išnaudoti tinkamai pareigas.
  9. Kodėl norite prisidėti prie serverio administracijos komandos? Šis serveris yra vienintėlis kurį žaidžiu, turiu daug noro padėti kitiems ir paįvairinti serverio veiklą.
  10.  Su kuo geriausiai sutariate iš dabartinės administracijos komandos? Lenn_Vinco
  11. Jūsų kontaktai, kad esant reikalui su jumis būtų galima susisiekti (skype, fb ar kt.) Skype Žetas
  12. Jūsų pasiekimai GTAAG.LT serveryje. Per savaitę užkėliau 55k algos, turiu vipą, nu rimtai kalbant rimtų pasiekimų neturiu.
  13. Ar esate susipažinę su visomis serverio taisyklėmis? Kokias galvojate reiktų keisti? Esu, nereiktų, jos idealios serverio tvarkai palaikyti.
  14.  Kaip manote, kokia svarbiausia administracijos pareiga? Padėti žaidėjams išsiaiškinti jų klausimus.
  15.  Dabartinės Jūsų užimamos pareigos. Jokios.

d0adac85e53365ed14d4213c709f7aa1192.png

15f144d65fe30c3c8cb0f24b139d3074979.png

Dalintis šį pranešimą

Administratorius
Temos autorius Parašė

I pokalbį dėl administratoriaus posto kolkas kviečiami :

MATT ALVARADO IR DAINIZ SOPRANO

Likusių kandidatų anketos nėra atmetamos, ir laikui bėgant gali būti bet kuris apklaustas. 

Atranka nesibaigė, pildyti anketas galima toliau 🙂

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ricky_Vasquez
  2. Jūsų amžius : 21
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Dirbu visalaik, kartais laisvalaikiu į miestą išlendu šhopintis.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Dar tik pirmi metai.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Esu direktorius vadovauju medikams.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Turėjau medikų pavaduotoją ir šiuo metu direktoriauju medikams.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Tiesiog man patinka padėt naujokam serveryje, nes jiem kartais padedu jeigu paprašo manes pagalbos.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Padėsiu naujokams, baninsiu žmones kurie naudoja nelegalias programas, palaikysiu tvarką serveryje, gal dar eventų padarysiu.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Kaip čia pasakius, jų ir netekau dėl vienos priežasties, nes praeita medikų direktorė buvo neaktyvi, tai mane paaukštino iš pavaduotojo į direktoriaus postą.
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Manau kad Marcus_Wallace arba Ruta_Corallo rekomenduotu, nes su jais sutariu gerai.
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Vienam serveryje lošiau kuris jau prieš metus užsidarė, lošiau ten 5 metus, esu senbuvis to serverio, pasiekiau daug direktoriaus bei pavaduotojo postų, buvau moderatorius serveryje daug kartu, vipas dar buvau nedaug kartu.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Neturiu.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Daugiausiai aš facebooke būnu tai ten forume rasite mano kontaktus fb.

Medikų pavaduotojas nuo 23.09.2020 iki 07.10.2020

Medikų direktorius nuo 07.10.2020 iki 01.11.2020

02.12.2020 iki 17.12.2020

Vyr.Medikų direktorius nuo 01.11.2020 iki 02.12.2020

VIP nuo 04.10.2020 iki 11.10.2020

VIP nuo 31.10.2020 iki 04.11.2020

SuperVIP nuo 15.11.2020 iki 22.11.2020

Administratorius nuo 08.11.2020 iki  26.12.2020

Meras nuo 10.01.2021 iki 17.01.2021

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Carlos_Compadre.
  2. Jūsų amžius : 14.
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Dabar taip labai nieko ir neveikiu, nes koja sulaužyta tai nelabai einu iš namų, o šeip tai megstu nueiti į lauką su draugeliais nulekiam ant fulės stadiono palošiam kažka, po miesta pasivaikčtom.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : 3-2 Savaites.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Dirbu Vyr.Mediku, esu Corallo klube
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Buvęs medikų pavaduotojas. Dabartinis medikų direktorius
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Nes noriu padėt naujokams kurie prašo pagalbos, gal kažka patobulinti serveryje, event'us visokius daryt.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Gaudyt čyterius, padėt naujokam, event'us daryt (Bandyt iš didelių sumų :D). 
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : NETURĖJAU
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Manau patartų Eva_Malaja, Black_James, Ricky_Vasquez, Ruta_Corallo, Lina_Corallo.
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) Mechanikų laikinas direktorius, vipas daug kartų, adminas pora kartu.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) Neturiu, nesugebu.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Skype: Carlos_Compadre, Discord: compadre#6678

Buvęs Medikų pavaduotojas: Nuo-2020-10-28; Iki-2020-11-01 (D: Ricky_Vasquez)

Buvęs Vip'as: Nuo-2020-10-31; Iki-2020-11-03

Buvęs Medikų direktorius: Nuo-2020-11-01; Iki- 2020-11-21 (DP: Hard_Core)

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Bumer_Blatnoj
  2. Jūsų amžius : 17
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Mokausi, sportuoju, karantino metu merdeju namie.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Viena diena.
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Zaidziu, vygdau naujoko misijas, bandaut kazka veikt, dalyvauju eventuose.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Siame serveryje jokios.
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Nes noriu uztikrinti zaidemas pilna verti gameplay, kad jiems niekas jo negadintu, ir daugiau pabendraut su zaidejais.
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Pagelbet naujokams, pagerint zaidima jiems, buti atrama starte.
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : Neesu ju turejes.
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Kolkas manau niekas, neesu susibendraves.
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) Nekart esu buves adminu ar priziuretoju smulkiose serveriuose, pakankamai gerai numanau zaidimo prasme.
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) Kodot nemoku, mapp irgi neisrenku, moku puikiai bendraut.
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : ElektroHanzeris#8701

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Joseph_Galante
  1. Jūsų amžius :  18
  2. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas :  Mokausi nuotoliniu būdu, žaidžiu kitus žaidimus, susitinku su draugais, laisvai plūduriuoju.
  3. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Mėnesį.
  4. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Padedu žaidėjams būdamas Meru, dirbu mechaniku, naktiniauju su corallais.
  5. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Buvęs Fūristu pavaduotojas.
  6. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : Nes noriu būti atsakingas už serverio atmosfera, kad viskas būtu tvarkoje. Noriu padėti tiek naujokams tiek administracijos kolektyvui, gaudyti žaidėjus su neleistinamomis programomis bei duoti žaidėjam veiklos. Būdamas meru pasimokiau pusiau ką reiškia būti administratoriumi, tai manau tai tikrai kažko prideda 😉
  7. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Pagalba naujokams bei žaidėjams, eventu kurimas bei serverio tvarkos palaikimas.
  8. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  :  Neturėjau.
  9. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ?  Nu manau Ricky, Eva, Alvarado, Lina.
  10. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Administratorius 3lygio, Darbu prižiūrėtojas, Armijos valdžia.
  11. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : GFX
  12. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Skype turit, manau užtenka.

ges whus bek

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Obama
  2. Jūsų amžius : 19
  3. Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Šiuo metu dirbu, būnu su draugais.
  4. Kiek laiko esate GTAAG.LT serverio narys ? : Nuo tada kai jis pradėjo veikti, bet buvau biški uzsilikes kitame serve ir nusprendziau sugrizti
  5. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : esu policijos pareigunas, buves apsaugos direktorius, corallo klubo narys.
  6. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : turetos mano pareigos buvo sarge admin, gta.lg serveryje turejau apsaugos direktoriu, sitame serveryje turejau irgi apsaugos direktoriu, o sitame serveryje dabar esu policijos darbuotojas
  7. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės)  postą ? : as i si posta pretenduoju vien del to kad megstu padeti naujokams ir beabejo gaudytu zaidejus kurie naudoja nelegalias palengvinancias zaidima priemonemis
  8. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : eidamas i adminus planuoju sustabdyti nusikaltelius kurie naudoja lengvas zodis ''cheats'', padeti naujokams tobuleti isaiskinti kas jiems neaisku ir spresti problemas
  9. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite)  : netekau del to kad pradejau dirbti ir mano aktyvumas sumazejo
  10. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Manau kad, bet nesu isitikines kad galbut uztartu @Ruta_Ruzzytea
  11. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : esu gaves ne viena karta admin posta, daug eventu laimejes, daug direktoriu praturejes
  12. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : neturiu tokiu
  13. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : skype: lukas_obama

Dalintis šį pranešimą

Administratorius
Temos autorius Parašė

Šioje atrankoje į administracijos gretas buvo išrinkti : 

Eva_Malaja
Edvinas_Zetas
Ricky_Vasquez
Matt_Alvarado

PILDOME ANKETAS KITUOSE RINKIMUOSE ir nenukabiname nosies ❤️ 

Juk kalėdos neužkalnų - stebuklų metas 

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...