Jump to content
Misha.Owenas

Ieskau modu: Mishanka

Recommended Posts

Kokios modifikacijos ieškote ( ENB, Skinų, Ginklų ar kitos ); Ieskau low modpacku , arba geruliu hudu , fontu butu gerai jai kas numestumet.

Nuotrauka ar video ( NEBŪTINA );

Trumpas modifikacijos aprašymas; Idomu paziuret serverio modifikacijas , ir taip jau mano modai kur dabar naudoju jau man yra atsibodes

Dalintis šį pranešimą

įmesk ką pats naudoji 😄 

pas mane tai va, enb, distance bluras, elegy modas šitoj fotkėj ir pasaka vaizdelis

sa-mp-003.png

Redaguota Edvinas_Zetas

d0adac85e53365ed14d4213c709f7aa1192.png

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
8 valandas prieš , Edvinas_Zetas said:

įmesk ką pats naudoji 😄 

pas mane tai va, enb, distance bluras, elegy modas šitoj fotkėj ir pasaka vaizdelis

sa-mp-003.png

Na čia pora fotkiu bet nieko gero.

Neturiu tokiu legendiniu modų bet žiūrinėju low pc modu.

http://www.mediafire.com/file/d0dobmrtt32k97f/hud+jefro.rar/file      čia hud/radar/taikinukas

o čia fotkes https://imgur.com/a/KdDpTZ8

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...