Jump to content
Samuel_Carter

Peikiu Simas_White - ATMESTA

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Samuel_Carter
  2. Nusikaltusio direktoriaus Vardas_Pavardė žaidime Simas_White
  3. Aiškus situacijos aprašymas Karočia aš sėdžiu serve, važinėju po miesta. Tada atlekia simas su taksi mašina o ant stogo žaidėjas Jim_Beam, tada simas mane nutrenkia Jim pradeda šaudyt. Aš bandau atsišaudyt atgal. Jim nušoviau tada simas mane su masina vėl pradėjo stumdyt tada atvarė žaidėjas Michael_Diaz ir mane nužudė o simas žvengdamas nuvažiavo su mano VIP mašina.
  4. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis Dm mieste su darbine apranga, mašina.
  5. Įrodymai [video,ss] : 

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Dalintis šį pranešimą

Neverk i tuos papeikimus nes pats erelis prie topo saudai visus, ne pirmas kartas pastebiu. 

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
3 minutes prieš, Michael_Diaz said:

Neverk i tuos papeikimus nes pats erelis prie topo saudai visus, ne pirmas kartas pastebiu. 

Gal ir erelis bet dabar nepradėjau pirmas....

Dalintis šį pranešimą

Dėja, bet su tavo mašina nenuvažiavau, o Mane diaz paime nes mano taksi masina sprogo. 🙂

o taves aš nestumdžiau su mašina, tad gali čia nemeluot.

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
7 minutes prieš, Simas_White said:

Dėja, bet su tavo mašina nenuvažiavau, o Mane diaz paime nes mano taksi masina sprogo. 🙂

o taves aš nestumdžiau su mašina, tad gali čia nemeluot.

Nestumdei? kaip tada ant žemės patiestas atsiradau durneliuk tu?

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė (redaguota)
2 minutes prieš, Simas_White said:

nėra įrodymu, kad aš stumdžiau.  ir matosi šitoj ft kad su vip mašina, o aš buvau pas diaz mediku mašinoje.

Aha mazink ka nori faktas kas manim gi netikėsčia kas daugiau rep turi tuo ir tikės faktas.

Redaguota Samuel_Carter

Dalintis šį pranešimą

Administratorius

1. Iš pateiktų foto čia nieko neįmanoma suprasti apart kad buvai sužeistas ir tai neaišku kurio žaidėjo 

2. Simo nematau ss išvis nieko darant 

3. Jim beam be jokios aprangos už trankymą mašinos gali kviesti policiją 

4. Vienu žodžiu tam yra teisėsauga ir bandicam nes iš tavo ss ir pasakojimų istorijos nesueina 

Atmesta 

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...