Jump to content
Samuel_Carter

Peikiu AI_CAPONE - ATMESTA

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Samuel_Carter
  2. Nusikaltusio žaidėjo Vardas_Pavardė žaidime : AI_Capone
  3. Aiškus situacijos aprašymas Aš varinėju po miesta čhillinu. Tada mane pradėjo tas durneliukas šaudyt, turi aima, tai pagausiu kaikada.
  4. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis Dm mieste. Su darbo apranga.
  5. Įrodymai [video,ss] :Screenshot_13.thumb.png.261f26239f8323b0832aa1e582e547a9.png

Dalintis šį pranešimą

Mane irgi šaudė šitas Kents, nors esu naujokėlis.. Tai teko kaip nors gintis, buvau su transportu bandžiau padaryti iš jo blyną.

Dalintis šį pranešimą

Administratorius

1. Papeikime nurodytoje nuotraukoje nesimato kad būtent šis žaidėjas tave nušovė 

2. Paties leksika ne ką geresnė 

3. Jei rašai papeikimą darbuotojui su apranga yra tam skirta tema prie darbo firmos papeikimų 

4. Dėl aimo video reikia ne ss 

5. Kita karta kviesk policija ir kreipkis į ją  

6. Pašaliniai komentuojantys papeikimą gauna įspėjimą 

Atmesta 

Dalintis šį pranešimą

Administratorius
10 minutes prieš, The_Whiteman said:

Mane irgi šaudė šitas Kents, nors esu naujokėlis.. Tai teko kaip nors gintis, buvau su transportu bandžiau padaryti iš jo blyną.

1. Naujokas yra iki 1000xp ir niekas jų šaudyti negali nes to neleidžia sistema serveryje 

2. Nematome įrodymų ir tam yra atskira ppk tema 

3. /kviesti > policija 

4. /admin 

Sėkmės 

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...