Jump to content

Visas aktyvumas

Šis srautas atsinaujina automatiškai

 1. Praeitą savaitę
 2. Va tokia dabar nuotaika palaikau prapisdamas discorde nario rolė 😄 

 3. Anksčiau
 4. daro nesamonse deda random starus 

   

 5. sveiki sanfrisco žaidėjai

  1. Marco_Morello

   Marco_Morello

   Sw sanfrisco stunteri

 6. Medikų darbo komandos: /bendradarbiai - prisijungę bendradarbiai; /r - darbo racija; /imu - priima iškvietimą; /medikas - paslaugų lentelė; /atstatyti - atstatyti darbinę tr. priemonę; [Y] - atidaro/ uždaro vartus. Medikų darbo taisyklės: Per savaitę privaloma pradirbti 300 minučių (darbo įspėjimas). Privaloma dalyvauti sekmadienio susirinkime, kuris vyksta 20:00 val. medikų bazės ofise. (darbo įspėjimas, neišmokėta alga bei prarasta galimybė pasikelti rangą). Visada klausyti direktoriaus/ pavaduotojo duotų nurodymų (įspėjimas). Draudžiama vogti užsakymus iš kolegų (algos anuliavimas (priklauso nuo paslaugos kainos)/ įspėjimas). Draudžiama mieste daryti DM su darbine apranga (išmetimas iš darbo). Draudžiama įžeidinėti kolegas, juos žudyti ar jiems kitaip kenkti (mute/ įspėjimas). Draudžiama su darbine apranga, darbiniu transportu, taranuoti ar kitaip kenkti kitiems serverio žaidėjams (įspėjimas). Draudžiama stovėti su darbine uniforma AFK (įspėjimas). Užsiimant kita veikla privaloma persirengti (žodinis įspėjimas/įspėjimas). Draudžiama dirbant medikuose būti gaujos nariu (išmetimas iš darbo). Ne darbo metu, einant į event'ą privaloma persirengti, jog nerodytų lentelėje /kviesti (bauda 5'000 $). Nepalikinėti darbinių mašinų mieste ar užmiestyje (bauda 5'000 $). Draudžiama gaivinti sužeistus žaidėjus be darbinės uniformos, išskyrus kai nėra dirbančių kolegų bei imant /suzeistasis. Pranešti per darbo raciją savo kolegoms jog imate sužeistąjį (bauda 3'000 $). Laikytis bendrų serverio, bei darbo taisyklių (įspėjimas). Darbuotojas neaktyvume gali būti maksimaliai savaitę (neaktyvumą galima pildyti kartą į mėnesį).
 7. Informacija ir anketos taisyklės: Neaktyvumas nutraukiamas, kai žaidėjas pažeidžia neaktyvumo taisyklę arba grįžta į serverį anksčiau. Priežastį parašyti aiškią (netinka tokios priežastys: „nzn“, „ne tavo reikalas“ ir panašiai). Rašyti lietuviškomis raidėmis. Neaktyvumo anketa: Jūsų slapyvardis serveryje: Kiek laiko būsite neaktyvus: (YYYY/MM/DD)
 8. PAPEIKIMAS ATMESTAS. Nuosprendžio paaiškinimas: Įrodymų nerasta, temos šablono nerasta, konkretaus paaiškinimo taip pat nerasta. Tema rakinama.
 9. Valdas_Jucokas Isiejau is degaline nemate net kad vairavau ir uzdejo star kad be teisiu vaziuojiu ir seip nei parase kad cia koks patikrinimas nieko
 10. Fsio turime išgert dabar kapitono ir tapsime klaipėdos jūreiviais.
 11. Labas, šaunu, jog pasirinkai šį galimybiu serverį. Linkiu maloniai praleisti laiką serveryje. Jei reikes pagalbos butinai sms man serveryje :)
 12. Dėkojame, kad giriate mūsų serverio žaidėjus.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: North_Boy Jūsų tikrasis vardas: Armynas Iš kokio miesto esate: Lietuva Koks jūsų amžius: 16 Jūsų klubas žaidime, kodėl jį pasirinkai: Death Rose , gymęs jau čia Kodėl renkiesi SanFrisco serverį: kazinke gera Su kokiais asmenimis iš serverio geriausiai sutari: Tomas_Antanas Kuo užsiimi realiame gyvenime (mokais/studijuoji/dirbi): Kompiuteriniai žaidimai , esu streameris iš to pragyvenu Kiek laiko žaidi SAMP žaidimą: nžn daug Tavo sugebėjimai, kuriais didžiuojiesi: moku šaudyti kiaurai sienas Kas yra tavo autoritetas: dj dalgis Ar turi augintinių: ne neturiu bobos Ką mėgsti veikti laisvalaikiu: prie pc Tavo palinkėjimas SanFrisco žaidėjams: uvazuka Tavo nuotrauka: Čia no joke real fotke mano ,jei kas galvoja ,kad šjp prikolinu
 14. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Yoshi_Komora 2.Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Prirukes_Popiezius 3.Aiškus situacijos aprašymas : Dirbdamas policininku pasigyrė kad yra adminas ir dėjo mute už ''PX'' nors nebuvo pilno žodžio "po**ui" Adminas dirbantis pd negali naudotis admin privilegija 4.Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : 17. Administratoriui dirbančiam teisėsaugoje, griežtai draudžiama įjungti /zv>aod, arba nedirbant teisėsaugos darbo dėvėti teisėsaugos pareigūno uniformą 5.Įrodymai [video,ss] :
 15. Noriu pagirti @Dzey_Rolexas@Dzey_Rolex , nuostabus ir labai draugiškas vaikinas
 16. Čia šiaip pažiūrėt galima. Kita talpykla kuria naudoju neveikia, tai tenka tokiu linku siust. Time stampas kitoks tikriausiai dėl to, nes mano kompo laikas kitu formatu. https://postimg.cc/5XVG9D4g
 17. Tau realiai nieko daugiau negaliu pasakyt apart to, kad esi dar vienas kenkėjas dėl kurio paprasti žaidėjai negali patirti geros žaidimo kokybės, darot nesąmones,o kai esat pagauti ar nubaudžiami skundžiatės siekdami nuverst ką nors iš kažkokių pareigų, ar sunku yra pripažint kaltę už savo atliktus veiksmus ir tiesiog toliau tęst žaidimą? reikia surakintam eit afk +5 kartus, tik pagavo nepavyko toliau siautėt 0.001s tikslumu prasideda žinutės "AR FILMAVAI, NETURIT ČIA ĮRODYMU", rage'as ir bendravimas su paprastais žaidėjais ar administracija kaip su kokiomis šiukšlėmis, galbūt ilgiau čia žaidi ir esi pratęs kaip adminai kartais nebaudžia už žodyną ar kokius kitus dalykus, tačiau jeigu aš būsiu administratorius to tikrai nebus ir nenuolaidžiausiu, taip tiesa esu naujas adminas ir ties ta vieta nusižengiau nes "dirbau", visada žaidėjus perspėju mažiausiai 2 kartus, ir nepriklauso nuo to ar gausiu įspėjima ar ne, tau nuolaidus tikrai niekada nebūsiu, būtų mano valia, jeigu nereiktų rinkt per dieną tokių kelių žaidėjų šimtinį skaičių įrodymų, tu jau sėdėtum su baltomis kortomis ir dar sumappinčiau kultūros ir manierų mokyklos pastatą specialiai tau su dideliu 5 klasės etikos ir tikybos vadovėliu viduryje. No offense, čia tik mano nuomonė ir atsakas į tavo specialiai paruoštą nuversk popiežių papeikimą. Tikiuos buvo malonu skaityt.
 18. 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Andzej_Damn 2.Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:Prirukes_Popiezius 3.Aiškus situacijos aprašymas : Buvau surakintas vieno iš policijos narių, kadangi buvau neatrakintas išsikviečiau policijos pareigūnus ir už tai gavau mute. Buvau įpykęs,tad pasakiau netinkama žodį,bet esmės nekeičia jis kaip policijos pareigūnas turėjo man uždėti itą nes jie tam ir skirti ,, Melagingas iškvietimas" ,, Įžeidinėjimai" bet adminas tiesiog įjungė admin darbą ir dėjo mute. 4.Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : 17. Administratoriui dirbančiam teisėsaugoje, griežtai draudžiama įjungti /zv>aod, arba nedirbant teisėsaugos darbo dėvėti teisėsaugos pareigūno uniformą 5.Įrodymai [video,ss] :
 19. 1. Vartotojo vardas (V_P):Mister_Defultas 2. Koks jusu rangas:Leitenantas 3. /info----->Jusu darbo informacijos nuotrauka(Imgur.com):
 20. 1. Vartotojo vardas (V_P): Valdas_Jucokas 2. Koks jusu rangas: Leitenantas 3. /info----->Jusu darbo informacijos nuotrauka(Imgur.com):
 21. //PRIIMTA Policijos pareigunas be transporto priemonės rakinti negali nebent į ji yra šaudoma
 22. //PRIIMTA Policijos pareigunui griežtai draudžiama pažeidinėti KET taisykles be priežasties
 23. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Doozy_May Peikiamo pareigūno Vardas_Pavardė: Martinez_Sean Už ką yra peikiamas pareigūnas: Važinėjimas be šalmo. Jūsų įrodymai:SS Patirtos žalos kiekis:- Ar sutinkate su forumo taisyklėmis ir galite patvirtinti, kad papeikimas nėra melagingas?:TAIP
 1. Užkrauti daugiau aktyvumo

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...