Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Lyderių lenta

 1. Danny_Weed

  Danny_Weed

  Serverio administratorius


  • Points

   3

  • Turinio skaičius

   22


 2. Aleksandr_Vecer

  Aleksandr_Vecer

  Personalo vadovas


  • Points

   2

  • Turinio skaičius

   48


 3. Reina_Lee

  Reina_Lee

  Direktorius


  • Points

   2

  • Turinio skaičius

   8


 4. Bryan_Garnett

  • Points

   1

  • Turinio skaičius

   117


Populiarus turinys

Rodomas turinys surinkęs daugiausiai reputacijos nuo 2022.11.24 visose srityse

 1. Šią anketą pildo asmenys, kandidatuojantys į Medikų gretas. Anketos pildymo taisyklės: Anketa pildoma savarankiškai, nekopijuojant kitų žaidėjų anketų. Anketos atsakymus rašome paprastu, neparyškintu šriftu. Priėmimo sąlygos: Asmuo, norintis pretenduoti į mediko pareigas, pirmiausia pildo anketą forume, o, kai ji bus patvirtinta, turės praeiti atranką pokalbyje DC platformoje, kurioje bus tikrinama jo kompetencija darbui bei vedami darbo apmokymai. Pirmenybė skiriama tiems, kurie anksčiau užpildė anketą. Kai darbuotojų skaičius pasieks maksimumą ir darbuotojų nebeieškosime - tema bus užrakinta. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jūsų XP kiekis žaidime: Kodėl pretenduojate į medikus?: Ar esate dirbęs mediku?: Pagrindinė medikų komanda: Ar esate gaujos narys?: Jūsų Discord kontaktai:
  2 reputacijos
 2. Šioje temoje kiekvieną dieną bus rašomi gauti žaidėjų taškai. O mėnesio gale - mėnesio lenktynininkai, kurie bus apdovanoti VIP, deimantais ir pinigais. Jeigu matote taškų neatitikimą, prašome informuoti per 3 dienas po lenktynių. Taškai: 1 vt. - 3 RACE taškai 2 vt. - 2 RACE taškai 3 vt. - 1 RACE taškas Gruodžio 1 diena: 1.Jack_Daniel 2.Edward_Harrell 3.Dima_Amagov
  1 reputacija
 3. Šablonas, jei dalinatės modifikacija; Kokia čia modifikacija ( ENB, Skinai, Ginklai ar kita ); Mašinos modifikacija, daug kas prašėte tai kam reikės pasiimkit. Nuotrauka arba video; Nuotraukos Nuoroda; BMW M3 (mediafire.com)
  1 reputacija
 4. Tokie patinka tik tokiem pankam kaip jak daniel
  1 reputacija
 5. Informacija Temą pildo darbuotojai norintys pasiimti neaktyvumą, arba paliekantys firmą. • Temoje privaloma naudoti duotą šabloną. • Bereikšmių pranešimų autoriai bus baudžiami forumo įspėjimais. • Maksimalus neaktyvumo laikas – 3 dienos. • Jei serveryje praleidote bent 10 min., jūsų neaktyvumas atšaukiamas. Šablonas neaktyvumui: • Jūsų Vardas_Pavardė: • Kokiam laikui būsite neaktyvus: • Kodėl negalite būti aktyvus?: Šablonas paliekant firmą: • Jūsų Vardas_Pavardė: • Kodėl paliekate Fūristų firmą?: • Jūsų palinkėjimas: Fūristų firmos pavaduotojas - Danny_Weed
  1 reputacija
 6. Papeikimas priimtas. Situacijos paaiškinimas: Pateiktuose nuotraukose negalima suprasti ar jis žudė jus specialiai, ar tai buvo dėl saviginos. Šį kartą atsitiko taip, jog kitas žaidėjas taip pat pateikė man papildomus įrodymus iš tos pačios situacijos apie šaudymą. Kitą kartą sukelkit visus turimus įrodymus į vieną papeikimą, tema rakinama.
  1 reputacija
 7. Papildomos užduotys – papildoma veikla darbuotojams, kuriems atrodo, jog sunku yra užsidirbti. Uždirbtus pinigus gausite kiekviena sekmadienį algų metu. Informacija bei taisyklės, Užduotys bus 3 tipų – (lengvos, vidutinės ir sunkios). Už įvykdytą lengvą užduotį bus suteikiama 1 Taškas, už vidutinę 2,5 Taško ir už sunkią 5 Taškai. Kiekvienoje dienos užduotyje bus po 1 tipo užduotį. (1 lengva, 1 vidutinė ir 1 sunki). Per dieną bus galima maksimaliai gauti iki 8,5 Taškų. Užduotys bus sudėliotos į savaites dienas (pvz.; pirmadienį galėsite vykdyti tik pirmadienio sukurtas užduotys). Į priekį užduočių vykdyti nebus leidžiama (pvz.; pirmadienį negalėsite vykdyti trečiadienio ar penktadienio užduočių). Įrodymų klastojimai ar netinkami redagavimai bus baudžiami įspėjimais ar net išmetimu iš Fūristų darbovietės. Jei užduotis susijusi su statistika (nuvežti kroviniai, kontrobandos ir t.t) būtina pasidaryti /info > Darbo informacija lentelės nuotrauką prieš ir po. Užduotys keičiamos bus sekmadieniais apie 22 val. vakaro. Pašaliniai komentatoriai bus baudžiami forumo įspėjimais. Už 1 tašką galite gauti 1.5OO$ serverio pinigų. Vygdant savaites užduotis privalote užpildyti tik sekmadienį iki 19:00 valandos, nuo pirmadienio nebebus pridėti taškai už praeitą savaitę. Pinigai bus išmokėti algų metu. Norint taupyti ir dėti savo atlyginimą į banką už atliktas užduotis, parašykite anketoje, jog taupome arba išmokame. Sutaupyti pinigai bus išmokėti betkada jūms paprašant. Pildykite tik 1 kartą į savaitę (sekmadienį), per savaitę susidarote visas nuotraukas ir tada sekmadienį sukelte visas nuotraukas. Sužymėkite būtinai kur pirmadienio užd. kur antradienio užd. ir t.t. UŽDUOTYS (keičiamos bus kiekvieną sekmadienį po 21h) Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kiek taškų turėtumete gauti: Uždirbtus pinigus išmokame ar taupome: Atliktų užduočių įrodymai ( geriausiai sunumeruoti kur pirmadienis kur antradienis ir pnš. ) Fūristų firmos pavaduotojas - Danny_Weed
  1 reputacija
 8. -1 reputacijos

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...