Jump to content

Auksciausias_Teismas

Direktorių prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  97
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienos laimėjimai

  13
 • Prisijungęs laiko

  12h 46m 44s
1268667038__.mp3
00:00/00:00
 • 1268667038__.mp3

Auksciausias_Teismas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 26

Auksciausias_Teismas daugiausiai reakcijų surinktas turinys!

Reputacija

88 Įsivažiavęs

Apie Auksciausias_Teismas

 • Rankas
  Direktorių prižiūrėtojas

Paskutiniai profilio lankytojai

528 profilio peržiūros
 1. Tai nėra visiems prieinama komanda, nereikia išmėtyti darbinio transporto ir nereiks jo ieškoti, visada darbinį transportą gali sunaikinti bazėje, o jeigu tingi važiuoti daužytis į objektus kol sudegs arba įvažiuoti į vandenį.
 2. Sveiki, po ilgo laiko tarpo pradedame ieškoti naujosios medikų galvos. Senasis direktorius prisijungė prie administratorių komandos ir tenka ieškoti naujo direktoriaus. Tikimės sulaukti užtikrintų anketų bei gerų kandidatų kurie sugebės išbūti pareigose ilgiau nei paskirtą laiko tarpą. REIKALAVIMAI PILDANT Į PAREIGAS: Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo, kadangi kitaip būsite atmestas ; Pildant į direktorių pareigas pageidautina, kad turėtumėte darbo XP, kad suprastumėte kaip veikia darbas, šansų yra visiems, tačiau pirmenybę teiksime tiems, kurie išmano darbo veiklą bei žino kaip viskas vyksta ; Direktorių rinkimų temoje komentuoja tik kandidatai, kiti komentuojantys bus baudžiami forumo įspėjimais ; Siekiant, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas teksto spalvą pakeiskite, kad lengvai matytųsi bei naudokite nedidesnį kaip 14 šriftą ; Siekiant gerai pažinti direktorių, rinkimai vyks 3 etapais (t.y. forume, discorde bei stebėjimas žaidime), todėl privalote turėti gerą mikrofoną bei tokį kompiuteri, kuris Jums nepakištų kojos kandidatuojant į direktoriaus pareigas ; Laikykitės bendrųjų forumo taisyklių ; Išrenkant direktorių bus aprašyti išrinkti kandidatai bei pateikiama analizė kas buvo gerai, o kas buvo blogai ; Turėkite kuo geresnę reputaciją serveryje, tai padės Jums kandidatuojant į postą ; Pildydamas automatiškai įsipareigojate nežaisti kituose SA:MP projektuose ; Mūsų serverio direktoriai privalo dalyvauti kiekvieną sekmadienį susirinkimuose bei turi paskatinimų kaip (pripažintas serveryje, pareigos (forume/žaidime/discorde), galimybė būti išrinktam savaitės direktoriumi, lengviau pasiekiamos administratoriaus pareigos, už nepriekaištingą darbą skiriama VIP privilegija) . ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė : Kiek Jums metų : Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Kokias pareigas esate užėmęs mūsų projekte, kodėl dabar nesate šiose pareigose : Kodėl būtent pildote į šio darbo valdžią : Jūsų samprotavimas kaip veikia darbas bei kokia jo paskirtis : Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, kaip eis darbuotojų rutina Jums direktoriaujant : Kaip stengsitės rinkti kolektyvą, į ką atsižvelgsite : Kodėl būtent Jūs, o ne kitas kandidatas : Jūsų idėjos kurios gali praversti darbui (naujos mašinos ir išvaizdos nebus vertinama kaip idėja) : Jūsų discord kontaktai (Vardas#0000) : Primename, kad išvengtumėte kliūčių kandidatuojant į postą - niekam neatskleiskite, jog esate užpildęs į direktorių. Tai Jums padės sklandžiai tęsti savo veiklą bei išvengti galimų DDoS atakų. TEMA BUS UŽRAKINTA KAI SULAUKSIME MUMS TINKANČIŲ KANDIDATŲ, APIE TAI PRANEŠIME PARAŠYDAMI APAČIOJE.
 3. Užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė : Auksciausias Teismas Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Horka Horka Užblokavimo priežastis : cheat Įrodymai [video,ss] :
 4. Pagrindinė informacija serverio direktoriams: - Direktoriams privaloma į savaitę išbūti 15 valandų per savaitę. - Direktoriams privaloma išbūti pareigose mėnesį. - Direktoriui neišbuvus mėnesio pareigose, direktoriaus pareigas gauna pavaduotojas. - Neišbuvus mėnesio direktoriaus pareigose direktorius įtraukiamas į direktorių juodąjį sąrašą neterminuotam laikui. - Išbuvus direktoriui pareigose mėnesį laiko, jis gali paskelbti kas yra direktoriaus siūlomi asmenys į direktorių postą ir kodėl, bet tai nėra kandidatai. - Išbuvus direktoriui pareigose mėnesį laiko, bet atsisakius pareigų, yra skelbiama atranka į direktoriaus postą. - Direktorius privalo prižiūrėti savo komandą bei atsakyti už ją. - Baudžiant darbuotoją įspėjimu/išmetimu ar algos minusavimu direktorius privalo turėti įrodymus kodėl priėmė šį sprendimą. - Direktorius privalo priimti darbuotojus į firmą tik vykdant atrankas, savo nuožiūra pakvietimų dalinti negalima. - Draudžiama nuimti įspėjimą už ridos kėlimą, pinigų prašymą ir kt. - Draudžiama vykdyti atrankas el. pašte bei kitose platformose, atrankos galimos tik žaidime bei forume. - Iš juodojo sąrašo galite išsipirkti už 100'000 serverio pinigų. Direktoriaus rinkimo eiga: Paskelbiama atranka forume, analizuojami kandidatai ; Atrinkti kandidatai paskelbiami rinkimų temoje bei gauna kvietimą pokalbiui discorde ; Pasibaigus pokalbiams discorde atrinkti kandidatai stebimi žaidime keletą dienų ; Pasibaigus stebėjimui rašoma rinkimų apžvalga, direktoriai vertinami pagal šiuos kriterijus taškais. Daugiausiai taškų surinkęs direktorius gauna direktoriaus postą. Primename, kad anketų kiekis nėra ribojamas, taip pat neribojamas ir kandidatų pasirinkimas kviečiantis į pokalbius. Taip pat išrinkus du geriausius kandidatus yra galimybė iš vienų rinkimų išrinkti ne tik direktorių, tačiau ir pavaduotoją. Tema gali būti modifikuojama atsirandant naujiems pakitimams ar taisyklėms.
 5. Sveiki, nepraėjus nei mėnesiui laiko ir vėl dairomės naujojo Policijos direktoriaus. Senasis direktorius buvo nušalintas dėl taisyklių pažeidimų, tačiau grąžinant pareigas tikėjomės, jog direktorius vėl kibs į darbus. Stebint tolimesnius direktoriaus veiksmus pamatėme, jog direktorius pasidarė nebeaktyvus, paliko mūsų discord serverį ir nusprendėme, jog mums reikalingas naujasis direktorius. REIKALAVIMAI PILDANT Į PAREIGAS: Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo, kadangi kitaip būsite atmestas ; Pildant į direktorių pareigas pageidautina, kad turėtumėte darbo XP, kad suprastumėte kaip veikia darbas, šansų yra visiems, tačiau pirmenybę teiksime tiems, kurie išmano darbo veiklą bei žino kaip viskas vyksta ; Direktorių rinkimų temoje komentuoja tik kandidatai, kiti komentuojantys bus baudžiami forumo įspėjimais ; Siekiant, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas teksto spalvą pakeiskite, kad lengvai matytųsi naudojant tamsiąją temą bei naudokite nedidesnį kaip 14 šriftą ; Siekiant gerai pažinti direktorių, rinkimai vyks 3 etapais (t.y. forume, discorde bei stebėjimas žaidime), todėl privalote turėti gerą mikrofoną bei tokį kompiuteri, kuris Jums nepakištų kojos kandidatuojant į direktoriaus pareigas ; Laikykitės bendrųjų forumo taisyklių ; Išrenkant direktorių bus aprašyti išrinkti kandidatai bei pateikiama analizė kas buvo gerai, o kas buvo blogai ; Turėkite kuo geresnę reputaciją serveryje, tai padės Jums kandidatuojant į postą ; Pildydamas automatiškai įsipareigojate nežaisti kituose SA:MP projektuose ; Mūsų serverio direktoriai privalo dalyvauti kiekvieną sekmadienį susirinkimuose bei turi paskatinimų kaip (pripažintas serveryje, pareigos (forume/žaidime/discorde), galimybė būti išrinktam savaitės direktoriumi, lengviau pasiekiamos administratoriaus pareigos, už nepriekaištingą darbą skiriama VIP privilegija) . ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė : Kiek Jums metų : Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Kokias pareigas esate užėmęs mūsų projekte, kodėl dabar nesate šiose pareigose : Kodėl būtent pildote į šio darbo valdžią : Jūsų samprotavimas kaip veikia darbas bei kokia jo paskirtis : Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, kaip eis darbuotojų rutina Jums direktoriaujant : Kaip stengsitės rinkti kolektyvą, į ką atsižvelgsite : Kodėl būtent Jūs, o ne kitas kandidatas : Jūsų idėjos kurios gali praversti darbui (naujos mašinos ir išvaizdos nebus vertinama kaip idėja) : Jūsų discord kontaktai (Vardas#0000) : Primename, kad išvengtumėte kliūčių kandidatuojant į postą - niekam neatskleiskite, jog esate užpildęs į direktorių. Tai Jums padės sklandžiai tęsti savo veiklą bei išvengti galimų DDoS atakų. TEMA BUS UŽRAKINTA KAI SULAUKSIME MUMS TINKANČIŲ KANDIDATŲ, APIE TAI PRANEŠIME PARAŠYDAMI APAČIOJE.
 6. Papeikimo nuosprendis keičiamas. Nuosprendžio paaiškinimas: Policijos pareigūnas nėra miestietis ar gaujos narys, matant šaudantį asmenį gali naudotis komandomis bei nubausti, tačiau šaudyti atgal negalima, o tuo labiau žmogų ir nušauti kai šis sėdi automobilyje ir nesipriešina. Darbuotojui bus skiriamas darbo įspėjimas. Tema rakinama.
 7. Papeikimas priimtas. Nuosprendžio paaiškinimas: Darbuotojui skiriamas įspėjimas dėl pažeidimų, kadangi nepaaiškino savo pozicijos, Aš nežinau aplinkybių. Tema rakinama.
 8. Užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė : Auksciausias Teismas Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Dainius Kausas Užblokavimo priežastis : cheat Įrodymai [video,ss] :
 9. Doozy, ne, kad gražiai pasakytum, pradėjai versti akis, kad neseku evento, peržiūrėjus vaizdinę medžiagą pamačiau, kad viskas vyko kaip priklauso. Nušoviau Tave, nes nepagarbiai bendravai ir pašalinus Tave iš evento pradėjai svaidytis "debilas" kuomet pažeidei renginių taisyklės už ką ir gavai bausmę.
 10. Sveiki, kaip supratote iš temos pavadinimo renkamas naujasis Fūristų direktorius. Senasis traukiasi iš pareigų užsidirbęs baltą kortą, neištesėjo savo pažadų ir anketoje bei apklausoje pateiktos visos idėjos buvo melas. Kaip suprantu žmogus mėgsta saldžiai pakalbėti, bet nesugeba padaryti tai, ką žada. REIKALAVIMAI PILDANT Į PAREIGAS: Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė turi sutapti su žaidimo, kadangi kitaip būsite atmestas ; Pildant į direktorių pareigas pageidautina, kad turėtumėte darbo XP, kad suprastumėte kaip veikia darbas, šansų yra visiems, tačiau pirmenybę teiksime tiems, kurie išmano darbo veiklą bei žino kaip viskas vyksta ; Direktorių rinkimų temoje komentuoja tik kandidatai, kiti komentuojantys bus baudžiami forumo įspėjimais ; Siekiant, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas teksto spalvą pakeiskite, kad lengvai matytųsi naudojant tamsiąją temą bei naudokite nedidesnį kaip 14 šriftą ; Siekiant gerai pažinti direktorių, rinkimai vyks 3 etapais (t.y. forume, discorde bei stebėjimas žaidime), todėl privalote turėti gerą mikrofoną bei tokį kompiuteri, kuris Jums nepakištų kojos kandidatuojant į direktoriaus pareigas ; Laikykitės bendrųjų forumo taisyklių ; Išrenkant direktorių bus aprašyti išrinkti kandidatai bei pateikiama analizė kas buvo gerai, o kas buvo blogai ; Turėkite kuo geresnę reputaciją serveryje, tai padės Jums kandidatuojant į postą ; Pildydamas automatiškai įsipareigojate nežaisti kituose SA:MP projektuose ; Mūsų serverio direktoriai privalo dalyvauti kiekvieną sekmadienį susirinkimuose bei turi paskatinimų kaip (pripažintas serveryje, pareigos (forume/žaidime/discorde), galimybė būti išrinktam savaitės direktoriumi, lengviau pasiekiamos administratoriaus pareigos, už nepriekaištingą darbą skiriama VIP privilegija) . ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė : Kiek Jums metų : Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Kokias pareigas esate užėmęs mūsų projekte, kodėl dabar nesate šiose pareigose : Kodėl būtent pildote į šio darbo valdžią : Jūsų samprotavimas kaip veikia darbas bei kokia jo paskirtis : Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, kaip eis darbuotojų rutina Jums direktoriaujant : Kaip stengsitės rinkti kolektyvą, į ką atsižvelgsite : Kodėl būtent Jūs, o ne kitas kandidatas : Jūsų idėjos kurios gali praversti darbui (naujos mašinos ir išvaizdos nebus vertinama kaip idėja) : Jūsų discord kontaktai (Vardas#0000) : Primename, kad išvengtumėte kliūčių kandidatuojant į postą - niekam neatskleiskite, jog esate užpildęs į direktorių. Tai Jums padės sklandžiai tęsti savo veiklą bei išvengti galimų DDoS atakų. TEMA BUS UŽRAKINTA KAI SULAUKSIME MUMS TINKANČIŲ KANDIDATŲ, APIE TAI PRANEŠIME PARAŠYDAMI APAČIOJE.
 11. PAPEIKIMAS PRIIMTAS. Nuosprendžio paaiškinimas: Direktorius už savo veiksmus atsako pats, pasitaiko klaidų dėl keybind naudojimo, bet už veiksmus atsakomybę tenka prisiimti. Dėl atsakomybės išvengimo direktoriui skiriama balta korta bei tikimės, jog veiksmai nesikartos. Tema rakinama.
 12. Papeikimas atmestas. Nuosprendžio paaiškinimas: Nėra priimtos taisyklės dėl rakinimo gaujų teritorijose ne grobimų metu. Tema rakinama.
 13. Papeikimas atmestas. Nuosprendžio paaiškinimas: Nėra priimtos taisyklės dėl rakinimo gaujų teritorijose ne grobimų metu. Tema rakinama.
 14. Papeikimas priimtas. Nuosprendžio paaiškinimas: Darbuotojui skiriamas darbuotojo įspėjimas dėl vaizdinių įrodymų neturėjimo. Tema rakinama.
 15. Papeikimas priimtas. Nuosprendžio paaiškinimas: Darbuotojui minusuojama 5'000 nuo uždirbtos algos dėl šalmo nedevėjimo. Tema rakinama.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
 • Sukurti naują...