Jump to content

Lina_Corallo

Savininkas
 • Turinio skaičius

  215
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienos laimėjimai

  34

Lina_Corallo paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 28 2021

Lina_Corallo daugiausiai reakcijų surinktas turinys!

Reputacija

189 Optimistas

Apie Lina_Corallo

Asmeninė informacija

 • Lytis
  Moteris

Žaidimo informacija

 • VIP
  Yra
 • Administratorius
  Yra

Kontaktai

 • Skype
  LINA CORALLO
 • Discord
  LINA CORALLO#5808

Paskutiniai profilio lankytojai

3.732 profilio peržiūros
 1. Malonu skaityti tokius gerus straipsnius, šaunuoliai
 2. Nu jei man tiesiai į sąskaitą, tai jo
 3. Pasiūlykit daugiau nei 10k. ir pati prisiduosiu
 4. Sveikas atvykęs, malonu matyti, sėkmės žaidime
 5. Ačiū radistų komandai už nuostabius straipsnius, nuotraukas bei visų pastangas padaryti geriausius dienraščius
 6. Užblokavusios administratoriaus Vardas_Pavardė : Lina_Corallo Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Barbora_Radvilaite Užblokavimo priežastis : speed Įrodymai [video,ss] : https://streamable.com/ffgon8
 7. Labai įdomiai susižiūrėjo šis vaizdo klipukas, tikiuosi pamatyti daugiau serijų, galbūr net ir sezonų. Ačiū, kad palaikot serverio idėją kurti ir daryti, kiek leidžia fantazija. Šaunuoliai, jei reiks pagalbos su resursais visada galite kreiptis. Palaikau visomis keturiomis.
 8. Ko mes tikimės iš jūsų pildant neaktyvumo anketą: Pildant neaktyvumo anketą Jūs negalite meluoti ir kitaip bandyti išsisukti nuo buvimo matomu serveryje. Pateikiama priežastis privalo būti aiškiai suformuluota bei turi būti įtikinama. Pildyti per mėnesį galima tik vieną kartą ir būti neaktyviems ne ilgiau nei 2 savaitės testinai. Yra daromos išimtys su tam tikromis priežastimis, dėl kurių neaktyvumas yra ilgesnis nei 2 savaitės. Visomis kitomis situacijomis gali būti priimtas sprendimas administracijos narį nušalinti nuo pareigų iki to laikotarpio kada Jis galės grįžti prie darbų. Tačiau laikyti administracijos nario, kuris yra neaktyvus serveriui ir jo gerovei yra nenaudinga dėl visuomeninės nuomonės apie neaktyvius administracijos narius. Privaloma pildyti anketą, jeigu Jūs negalėsite būti aktyvus serverio narys. Jeigu bus pastebimas tendencingas mažas aktyvumas, bus skiriami įspėjimai arba nušalinimas nuo pareigų ir galbūt laikinas užblokavimas priklausomai nuo situacijos pagal SanFrisco kodekso 10.18. ir 10.20. punktus. Jeigu nutiko taip, jog negalėsite būti aktyvus ilgiau nei 2 savaitės ir bus priimamas sprendimas Jus nušalinti iki kol galėsite grįžti prie darbų, turėsite numatyti datą kada galėsite grįžti į komandą. Kurti naujos temos nereikia, anketą pildykite ir pateikite atsakymuose žemiau. Laikykimės tvarkos forume. Užpildžius neaktyvumo anketą, sekantį neaktyvumą galėsite pasiimti tik už mėnesio. Pavyzdžiui: grįžote iš neaktyvumo spalio pabaigoje, visą lapkritį turėsite būti aktyvus. Išimtis: labai svarbios priežastys dėl kurių tikrai negalėsite būti aktyvūs. Anketa, kurią privalote užpildyti prieš neaktyvumą: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Priežastis, dėl kurios negalėsite būti aktyvus serverio narys: Laikotarpis nuo iki kada būsite neaktyvus: Data, kada sugrįšite į darbus (pildyti nereikia, jeigu neaktyvumas iki 2 savaičių):
 9. 3.21. Tendencingas viešas nusistatymas prieš administraciją, informacijos falsifikavimas, bandymas pakenkti administracijai atlikti savo darbą bandant šantažuoti, naudojantis grąsinimais ar bandant paveikti komandos nario asmeninę erdvę, viešinant jo informaciją užtraukia jūsų IP užblokavimą ir paskyros ištrynimą be jokių papildomų diskusijų apie tai. Pirmas dalykas tu privalai kaip direktorius adekvačiai teikti informaciją serverio žaidėjams, antras dalykas tu privalai klausyti kas tau yra liepiama iš direktorių prižiūrėtojo, nors pats direktorių chate esi sakęs, kad neklausysi ir tau nesvarbu kas ką sako, elgsies kaip nori, trečias dalykas pats provokuoji su savo elgesiu, rašymais per /d nereikalingą informaciją, esi nusiteikęs prieš serverio administraciją ir rašai melagingus papeikimus, ketvirtas dalykas įkėlęs esi įrodymus tik dėl vieno įspėjimo ir pateikti įrodymai rodo, kad buvai nusipelnęs ne vieno įspėjimo. Direktorius tau buvo grąžintas su įspėjimais, tad nematau jokio nusižengimo. Sekantis kartas tau užtrauks paskyros ištrinimą ir IP adreso užblokavimą. Tau yra duotas paskutinis šansas gerai ir maloniai leisti laiką serveryje, o ne kelti vėjus ir bangas. Jeigu šiuo šansu nepasinaudosi, aiškiai pasakiau kas laukia. Nebesižaisime su tavo kaprizais ir melaginga informacija. Papeikimas atmestas.
 10. Pareigos buvo nuimtos vertinant situaciją objektyviai, kad nepridirbtum dar daugiau žalos policijos darbui, kadangi direktorius turi daugiau komandų nei paprastas žaidėjas. Asmeniškai būčiau ir užbaninusi porai dienų, kad atvėstų galva. Papeikimas atmetamas.
 11. Direktorių prižiūrėtojas pats sprendžia kada skelbti rinkimus į direktorių ar lyderių postus ir niekam neprivalo išrašinėti ataskaitų kada bus paskelbta ar kada vyks rinkimai. Papeikimas atmestas.
 12. Mero pareigos serveryje yra vienintelės, kurias pasieksite tik serverio žaidėjų nuome ir pasirinkimais, vykstan viešam balsavimui. Trumpai apie mero pareigų privilegijas: Suteikiame galimybę prisidėti prie visos komandos darbų Suteikiame galimybę aktyviai reikšti pastebėjimus ir savo vizijas serverio labui Suteikiame galimybę organizuoti renginius Suteikiame galimybę prisidėti prie naujokų apmokymų bei marketinginės dalies Meras turi visas galimybes serveryje darbuojantis pasiekti pelno sau, nematerialiu atžvilgiu Meras turi daug kitų galimybių kurios išvardintos mero pareigų aprašyme Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jūsų amžius : Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Kiek laiko esate SanFrisco.LT serverio narys ? : Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į mero postą ? : Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas mero pareigas : Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? Jūsų pasižadėjimas serverio žaidėjams : Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : Administratoriaus(-ės) rinkimo eiga : Jūs esate pretendentas į mero postą, tik tada, kai užpildote anketą SanFrisco.LT forume paskelbtoje mero atrankos temoje. Pateikus anketą – ši bus peržiūrima. Jeigu Jūsų anketa bus užpildyta ne pagal nurodytus reikalavimus : Ji tiesiog bus ištrinta ir į kandidatų sąrašą nebūsite įtraukiamas, Jeigu esate įtrauktas į mero kandidatų sąrašą, Jūs turite: Būti prisijungęs prie SanFrisco.LT serverio 20:30 val. Lietuvos laiku Mero rinkimai nebus skelbiami, jeigu nebus nei vieno dalyvio,todėl meru bus paliekamas dabartinis meras Mero rinkimai serveryje SUPER Sekmadienio metu 20:30 val. Vyksta trimis etapais: * Pirmas etapas – varžosi anketas užpildę kandidatai,jeigu kandidatų yra daugiau nei 5 skelbiami balsavimai kelis kartus,paskirstant žaidėjų vardus vienodai * Antras etapas – varžosi senasis serverio meras ir naujas kandidatas [jeigu pirmame etape varžantis buvo lygiosios, arba dalyvavo daugiau nei 5 kandidatai ir buvo keli balsavimai gali antrame etape būti ne vienas naujas meras o keli * Trečias etapas - paskiriamas naujas serverio meras, kuris pristato savo organizuojamą renginį Prieš pildant anketą privaloma pasiskaityti visus reikalavimus: Primename, kad anketų kiekis nėra ribojamas. Orientuojantis į sklandžius ir kokybiškus rinkimus, priimsime anketas tik kokybiškai užpildytas ir atitinkančias visus reikalavimus. O jei tu esi gabus rašyti esė, būk tas kurio anketa užims didžiausią plotą, o mes į tai atsižvelgsime Sėkmės rinikimuose Jums linki SanFrisco.LT Komanda
 13. Draudžiama naudotis mero suteiktomis komandomis norint pasilengvinti žaidimą. Įrodymuose aiškiai matome, kad žaidėjas nusižengia šiai taisyklei, todėl merui yra skiriama balta korta, o kadangi tai yra jam trečioji balta korta, tai žaidėjas netenka mero posto ir rinkimuose nedalyvaus. Priimta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...