Jump to content

Montell_Marsden

Narys
 • Turinio skaičius

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

21 Dalyvis

3 sekėjų

Apie Montell_Marsden

Asmeninė informacija

 • Pseudonimas
  Tony_Morello

Žaidimo informacija

 • XP
  4011
 • Darbas
  Medikas
 • Tr. priemonės
  Bufallo, Club
 • Namas
  Neturiu
 • VIP
  Yra
 • Administratorius
  Nėra

Kontaktai

 • Discord
  Gytis#5909

Paskutiniai profilio lankytojai

1.248 profilio peržiūros
 1. Sveikinu su gimtadieniu 🎂🍻🤘

 2. Esu už šia idėją labiausiai patiko su automobilių sandėlio pildymu dar kad būtu koks konteineris ant mašinos kaip pasikrauna arba kokia random mašina užsidėtu arba tam tikros markės mašina būtu išvis ore
 3. Forumo vartotoju Vardas_Pavardė turi sutapti su serveryje naudojamu Vardas_Pavardė kitu atvejų vartotojai bus blokuojami be jokio perspėjimo.

  Be to Forumo vartotojų vardai turi būti Vardas_Pavardė formatu

 4. Sveikas serve esu direktoriu priziuretojas ir cia reikia siu pareigu.

 5. Pastebėjau daug vartotojų kurie forumo paskyras kuriasi nesilaikydami forumo taisyklių 3 punkto " Forumo slapyvardis turi atitikti žaidimo Vardas_Pavardė", todėl nuo dabar asmenys, kurių forumo vartotojo vardas nebus Vardas_Pavardė formato bus baudžiami įspėjimas.

  Dėkoju už supratingumą ir gero likusio vakaro. 🙂

 6. Not bad, pora yra žinomu, pora dar yra kitokiu, bet manau žinai juos, tačiau ir pora pats naujų pamačiau. Spaudžiu žalia.
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Morello Jūsų amžius : 23 Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Esu baigęs studijas jaunas entuziastingas subrendęs asmuo, laisvalaikį praleidžiu įvairiai, tai prie kompiuterio praleidžiu ilgąjį laiko tarpą, dirbu savarankiškai su IT technologijom, daug nežinau ką ir paminėti, tai neužsibusiu ant šios temos. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Šiuo metu dirbu ugniagesiu gelbėtoju, važinėju su savo nuosava transporto priemonę ir keliuosi rida. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Na daug ko neturėjau čia, dirbau medikuose, dirbau ties forumu tvarkymu jo. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į direktoriaus postą ? : Noriu išbandyti pats direktoriaus pareigas, o ne tik būti firmos darbuotojų, noriu gyvybės atnešti į Fūristų darbą, kad nebūtu taip tuščia mieste ir atsirastu bent vienas kitas susidomėjimas firma iš kitų serverio žaidėjų. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas direktoriaus pareigas : Kaip minėjau gyvybės įnešimas į firmą, įvairios masinės krovinių pervežimas, treniruotės, užtikrinimas jog visos svarbios serverio vietos turėtu pakankama produktu/prekių kiekį. Pasiūlymas pretenduojamo darbo sistemai : Na nežinau ar tokia sistema yra ar ne, tačiau pasiūlymas būtu toks "Automobilių kiekis salone, jog kiekvienas automobilis būtu vienetais skaičiuojamas, ir pasibaigus kiekiui žaidėjas galėtu užsisakyti norimą automobilį ir Fūristai patys galėtu atvežti automobilius į saloną su autovežiu." Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti : Gytis#5909
 8. Į forumą įdėta skype panelė ir serverio monitorius

   

 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Morello Jūsų amžius : 23 Trumpas Jūsų veiklos už serverio ribų aprašymas : Už serverio ribų šiuo metų atliekų praktika pagal "Kompiuterinės Technikos Operatoriaus" profesiją, ir taip šiai bei tą veikiu, bet šiuo momentu didesnę laiko dalį praleidžiu darbe. Kiek laiko esate SanFrisco serverio narys ? : Nuo Gruodžio 14 dienos. Trumpas Jūsų veiklos serveryje aprašymas : Esu ugniagesys gesinu mieste kilusius gaisrus. Jūsų turėtos ir/arba turimos pareigos : Forumo Moderatorius. Argumentuokite, dėl kokios priežasties pretenduojate į administratoriaus(-ės) postą ? : Na manau reiktu kažką rimčiau gauti jau šiame serveryje, o ne tik būti su VIP nario statusu, prisidėčiau prie serverio tvarkos priežiūros. Trumpas Jūsų darbo vizijos aprašymas, planai kuriuos norite įvykdyti eidamas administratoriaus(-ės) pareigas : Pagalba serverio naujokas susipažinsi su serverio vietovėmis, pagalba patiems administratoriams, bei patiems serverio žaidėjams, renginių organizavimas. Dėl kokių priežaščių netekote prieš tai turėtų pareigų (jeigu jų neturėjote atsakyme taip ir paminėkite) : Kol kas neturėjau aukštesnių pareigų. Kaip manote, kas iš administracijos gretų Jus galėtų rekomenduoti administratoriaus(-ės) pareigoms ? @Ruta_Ruzzytea Rekomenduok. Kokių nuopelnų esate/buvote pasiekęs per pastaruosius SAMP žaidimo metus ? (neįvardinkime projektų pavadinimų) : Na nuopelnai ne nuopelnai, bet buvęs tiek forumo prižiūrėtoju, direktorių prižiūrėtojų, administratorių. Kokių turite sugebėjimų norint prisidėti prie serverio darbų ? (kodavimas, mapp darbų kūrimas ir t.t. - jeigu jų neturite atsakyme taip ir paminėkite) : Jau prisidedu prie projekto plėtros dirbdamas su forumu. Kontaktai, kuriais galėsime su Jumis susisiekti (skype, Facebook, discord ir t.t.) : ⚜Gytis⚜#5909
 10. Pasikeitė forumo išvaizdą, laikui einant jį gali dar kisti, radę klaidą praneškite apie ją man į forumo AŽ su klaidos nuotrauką.

 11. Idėja gera, manau būtu smagiau žaisti, kaip leistu nusipirkti norimą TAB spalvą, bet kad nebūtų tokiu spalvų, kurios yra darbų, nes paskui pinsis, arba tada tas perkamas spalvas keisti nuo darbu pavyzdžiui tamsesnę dėti.
 12. Idėja nebloga, manau verta dėmesio, dar skaitydamas šia idėja sugalvojau ir darbo naujo įdėja, telekomunikacijos darbuotojai, kuriu tikslas būtu tvarkyti sakykim telefono ryšio bokštus, kas kiek laiko jie sugestu ar kažkas panašaus, ir sugedus bokštui darbuotojas vyktu prie jo jį sutvarkyti ir atstatyti paslaugą, o tuo tarpu kol bokštas sugedęs būtu prastesnis susisiekimas su kitais žaidėjais telefonu.
 13. INFORMACIJA!!!

  Išjungti radijo grojimą galite puslapio apačioje esančiame grotuve 

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...