Jump to content

Marco_Morello

Serverio administratorius
 • Turinio skaičius

  56
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienos laimėjimai

  3

Marco_Morello paskutinį kartą laimėjo Birželio 12

Marco_Morello daugiausiai reakcijų surinktas turinys!

Reputacija

42 Veikėjas

1 sekėjas

Apie Marco_Morello

 • Rankas
  Įsivažiavęs

Asmeninė informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidimo informacija

 • XP
  50
 • Darbas
  Mechanikai
 • Klubas
  Nėra.
 • Tr. priemonės
  Sandking/Bullet
 • Namas
  3ID
 • VIP
  Yra
 • Administratorius
  Yra

Kontaktai

 • Discord
  Morello#5250

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

Nuotaika

 • apsimiegojęs
 • Šiuo metu jaučiuosi apsimiegojęs
 1. Šioje temoje kiekvieną dieną bus rašomi gauti žaidėjų taškai. Savaitės pabaigoje bus paskelbti savaitės žaidėjai, o mėnesio gale - mėnesio lenktynininkai, kurie bus apdovanoti vip, kreditais ir pinigais. Jeigu matote taškų neatitikimą, prašome informuoti per 3 dienas po lenktynių. Taškai: 1 vt. - 3 RACE taškai 2 vt. - 2 RACE taškai 3 vt. - 1 RACE taškas 1-oji savaitė: Birželio 1 diena: 1.Dima_Amagov Birželio 2 diena: 1.Shashllik_Lover 2.Dem_Nemm 3.Rometas_Bakas Birželio 3 diena: 1.Paulius_Prime 2.Banifacijus_Emilis 3.Laurys_Armaniss Birželio 5 diena: 1.Paulius_Prime 2.Martin_Costello 3.Mike_Capone 2-oji savaitė: Birželio 7 diena: 1.Shashllik_Lover 2.Paulius_Runny 3.Pons_Kaktus Birželio 8 diena: 1.Paulius_Runny 2.Paulius_Prime 3.Jason_Bond Birželio 9 diena: 1.Pons_Kaktus 2.Paulius_Runny 3.Pika_Moon Birželio 10 diena: 1.Pons_Kaktus 2.Valiera_Stroicikas 3. Paulius_Runny Birželio 11 diena: 1.Paulius_Runny 2.Paulius_Prime Birželio 12 diena: 1.Pons_Kaktus 3-oji savaitė: Birželio 14 diena: 1.Big_Suge 2.Paulius_Prime 3.Emili_Janas
 2. Užblokavusios administratoriaus Vardas_Pavardė : Marco_Morello Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Betsafe_Lkl Užblokavimo priežastis : čytas Įrodymai [video,ss] :
 3. Užblokavusios administratoriaus Vardas_Pavardė : Marco_Morello Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Paulius_Runny Užblokavimo priežastis : Čytas/speedas Įrodymai [video,ss] :
 4. Zet, gražus video, bet pavadinimo sprendžiu kad StuntKing grįžo neilgam ?
 5. Kaip visada labai gražus video! Smagiai praleidau laiką ir tikiuosi čia dar ne ta tavo "dze end" .
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marco_Morello Pasiūlymo forumui pavadinimas ? : [Pavadinimas turi sutapti su temos pavadinimu] Paskyros patvirtinimas Kokybiškas ir pilnavertis pasiūlo aprašymas : Tiesiog prieš susikuriant paskyrą administracija turėtų ją patvirtinti. Nes Atsirado daug žaidėjų kurie kuriasi naujas paskyras nes nebegali naudoti senųjų. Argumentuokite kodėl šis pasiūlymas yra reikšmingas forumui ir jo gerovei : Tiesiog atsiranda tokių žaidėjų kurie jau turi 3 forumo paskyras nes nebegali naudot senų ar kažkas tokio, kad to išvengt jie nebegalėtų susikurt naujų taip lengvai. Jūsų kontaktai (skype, facebook, gmail), kad galėtume reikalui esant su Jumis susisiekti :Morello#5250 DC. P.S gal tai jau yra įgyvendinta bet sprendžiant iš Sweeto 3 paskyrų nemanau.
 7. Sweetai nebesvaik, mažiau verk pats prisidirbi vėliau skundies su savo tais ppk. Dar drįsti kurtis naujus forumo accountus.. BAN tokius
 8. Situacija tokia. Misha_Owen paprašė kad padaryčiau pzu Sweet nes visaip įžeidinėja ir kolioja. Kad jau Misha yra tik 1 rango policijos pareigūnas tai kažkas privalo nubaust. https://imgur.com/a/qjdRJ0G P.S dc ss po to kai Sweetas gavo mute.
 9. Paprasta, tu mane surakinai ore ir kai aš su sk nukritau ant žemės buvau apsivertęs. Bučiau susimokėjas bauda mano sk butu sprogęs. Tad ačiū tikrai nežadu švaistyt 19k kad sutaupyt 1min tavo laiko.
 10. Gražus video, realiai smagiai laika praleidau kai stuntinom. Tai reiks pratęst LS ar LV miestuose.
 11. Šiaip galvojau daugiau darysim ir kelsi, bet dabar bent jau turėsim veiklos sumastyt daugiau stunt.
 12. Malonu, Minde, jei reiks kažko serveryje visad kreipkis. Padėsiu kiek galėsiu.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
 • Create New...