Jump to content

Ricardo_Diaz

Radistai
 • Turinio skaičius

  76
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienos laimėjimai

  4
2042665464_JoeyBadaxCapitalSTEEZ-SurvivalTactics(OfficialVideo).mp3
00:00/00:00
 • 2042665464_JoeyBadaxCapitalSTEEZ-SurvivalTactics(OfficialVideo).mp3

Ricardo_Diaz paskutinį kartą laimėjo Spalio 13

Ricardo_Diaz daugiausiai reakcijų surinktas turinys!

Reputacija

62 Įsivažiavęs

2 sekėjų

Apie Ricardo_Diaz

 • Rankas
  Bajeristas

Žaidimo informacija

 • XP
  0
 • Darbas
  Šerifas
 • Klubas
  SVL BLVRD
 • VIP
  Nėra
 • Administratorius
  Yra

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausių lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems vartotojams.

 1. Tai as taves klausiu, kodel jiems taikomos isimtys? Man yra skiriama mute, o jiems turi buti dedami starai? Juk as nesu saugioj zonoj kurioj draudziama keiktis, nerasiau ir i admin kazko izeidziancio ir jeigu tau zodziai "ragane Myliu SanFrisco.Lt :*" yra jokia nepagarba tai gal reiktu maziau susireiksminti del smulkmenu? Supranti jog klimsti sitoj situacijoj i duobe? Kai jums yra sakoma patylekit paprastai, jus nekreipiat jokio demesio, tik priduriat kazka vel izeidziancio, paskutini karta tau kartoju, policijos nepagarbus bendravimas su sulaikyti asmeniu - papeikimas po kurio galeciau gauti darbo ispejima, arba iskart darbo ispejimas jeigu turi tokias privilegijas nubausti zmogu taip, ne kazkoks lempinis mute kuris taippat ateina su balta korta.
 2. Atsiprasau, bet paskutini karta parasysiu sitam poste. Kodel jis turetu mane baust? Jis net neturi privilegiju mane bausti, o ziurint is kitos puses tai tu taippat nebaudi savo draugiu ir niekada nebaustum, pagal visa mano leksika tu turetum man parasyti papeikima jog as su itariamuoju arba sustabdytu asmeniu elgiuosi nepagarbiai ar dar kaip, ko kaip ir sakiau nebuvo, o buvo GRIEZTAS PERSPEJIMAS nes pasikartosiu diskutavom racijoj del izeidimu dejimo star nes ne karta buvau pavadintas mentu, buvau pasiustas n* naujoko kuriam negaliu staru uzdet. Jeigu esi priziuretoja direktoriu ir gali jungti pd darba savo reikmems ar dar ka tai nubausk mane darbo ispejimu uz keiksmus ar nepagarbu elgesy jeigu toks buvo, arba kaip sakau rasyk forume papeikima kuri Alva ar Buk_Savimi priims jeigu neikelsiu irodymu, taip suzinosim kuris esa teisus, kuris ne. Policininkas negali deti /ita kitam policininkui, ilgai zaidi projekte, turetum ta zinoti
 3. Atsiprasau, o tai uz ka tada man mute kai as pasakiau kad nesikistumet ir tyletumet kol mes racijoj diskutuojam kam det starus ir pan? Tai yra papeikimai jeigu blogai atlieku savo darba arba izeidziu ta kuri baudziu, tu dabar pati pries save eini, kodel man mute 30min su balta korta, o tavo draugams keli starai? Nebeatsakysiu tau nes nebenoriu komentuot daugiau temoj, manau viskas aisku ir taip turetu but kitiems kad piktnaudziavai savo privilegijom mane uzmutindama, plius ir pati katik pries save ejai parasydama jog as pd ir turiu deti starus, o man yra duodama mute uz tapati elgesy, nors net ir nepavadinciau to izeidimu, o tiesiog grieztu ispejimu nes jus is pirmu kartu niekada nesuvokiat. Pasakiau savo, laukiu savo chatlogo arba ikelk pilna video kad procesas greiciau ivyktu, nebenoriu toliau komentuot po papeikimu kadangi tai eina pries forumo taisykles.
 4. Pilno neturi, bet iskarpa yra tai cia pati susidek dabar ar logiskai parasei teiginy. As visus irodymus tiesiai sviesiai sukeliau ka tu blogai padarei, bet tu toliau tik sneki ir keli editintus irodymus. Jeigu filmavo drauge, paprasyk jos jog atsiustu pilna vaizdo irasa, sakyti jog neturi pilno kai ikelei iskarpa tai yra tiesiog nelogiska, nes tu issikirpai is pilno ta dalele tam kad neikist savo draugu uz tai jog jie taippat mane su kolega izeidinejo, kiek pamenu tai buvau pasiustas n* ir dar isvadintas py*****tu ir mentu kas yra nepagarba policijos pareigunams, jeigu turi nusiskundima del mano pareiguno darba tai ikelk taippat papeikima ir as i ji atsakysiu su irodymais arba priimsiu ten kur zinau kad padariau neteisingai kazka, kalbeti visi sugebam. Vistiek ikelsiu chatloga, uzrakintas bus cia tai nusiusiu savininkams ir viskas paaiskes, tiesiog ikelk ta pilna ir nedaryk papildomu problemu, nes taip ar taip atsiskleis kad uzmutinai neteisingai, arba jeigu teisingai tai nenubaudei savo draugu.
 5. Tai atsiprasau ponia, nuo kada mes mutiname uz tai jog pasakiau kad patyletum ir toliau aiskinausi su Paulium? Ikelk pilna video nuo pradziu kai sustojau, paziurim kaip tavo draugai sneka, kodel tu dar vis bandai sukt savo sikna is situacijos kai svyla tavo zopa? Taigi ne vienas as turiu ant taves nusiskundimu, galim padaryt apklausa kiek zmoniu uz butu kad tu atlieki pavyzdinga administracijos darba? Noreciau pamatyt pilna video, o ne iskarpa kadangi kaip zinau tai editinti irodymai nepraeina cia? Tai ikelk pilna video nuo atvaziavimo iki isvaziavimo, paziuresim kam dar mute pagal tave turetumem uzdet.
 6. Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ricardo_Diaz Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime : Raga_Niuke Aiškus situacijos aprašymas : Vyksta naudojimasis savo administracijos galiom, patruliavau su pareigunu Jzzy_Efx ir pagavom Paulius_Runny vaziuojant per zole, kalbejomes su Paulium del ivykio juokaudami, ji kazka parase ir as atsoviau jai tylek, nesikisk tam kad neprisisneketu ir nesikistu i bausmes Pauliui, po to nesitikedamas gavau mute su priezastim (tyliu) ir taippat balta korta. Antro papeikimo nerasysiu tai dar paaiskinsiu ir kita situacija, privaziavom taippat su kolega sustabdyti ja nes ant jos masinos buvo gaudomas Johnny_Sins, davem bauda ir vienas pilietis parase man jog as mentas ir vaziuociau is cia, aisku negraziais zodziais tai as savo kolegai pasakiau jog uzdetu staru uz izeidimus, ji parase apsiramink ir as jai parasiau jog nesikisk ir nenervuok, jeigu jau taip nepatinka tai ismesk is darbo ir vel taippat gavau mute su priezastim si kart (apsiramink) kai jos draugai ant masinos mane lazdavojo tiek homofobiskais keiksmais, tiek visu rusisku zodynu. As manau daug kas man pritartu del sios administratores nusalinimo arba bent pazeminimo pareigomis nes ji per daug sau leidzia, ne vien neteisingai bausdama ir nematydama savo draugu elgsenos bet ir isnaudodama administracijos komandas savo naudai dar kitokiais budais kuriu nesu uzfiksaves. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : Admin komandu naudojimas ne pagal paskirti. Įrodymai [video,ss] : [12:54:51] Ricardo_Diaz(6): {ffffff}non rp ponas [12:54:51] [12:54:55] • {FFFFFF}Þaidëjai su átarimo lygiu: [12:54:55] • {FFFFFF}Þaidëjas: {DBD965}Paulius_Speed(ID:12) {FFFFFF}Átarimo lygiai: {DBD965}4.(AFK) [12:54:55] • {FFFFFF}Þaidëjas: {DBD965}Titas_Fuksas(ID:13) {FFFFFF}Átarimo lygiai: {DBD965}3. [12:54:55] • {FFFFFF}Þaidëjas: {DBD965}Buk_Baryga(ID:14) {FFFFFF}Átarimo lygiai: {DBD965}3. [12:54:57] [12:54:57] Ricardo_Diaz(6): {ffffff}ir teisiu padejimas man ant stalo [12:54:58] Ricardo_Diaz(6): {ffffff}3men [12:54:59] Raga_Niuke(18): {ffffff}apsiramink [12:55:00] Paulius_Runny(4): {ffffff}ar að taip galëèiau ... [12:55:02] [12:55:05] Ricardo_Diaz(6): {ffffff}tylek, nesikisi dabar cia [12:55:06] Victoria_Queen(2): {ffffff}paleisk [12:55:07] Victoria_Queen(2): {ffffff}jopapa
 7. Anketa : Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Ricardo_Diaz Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime : Victoria_Queen Aiškus situacijos aprašymas : Su draugais padarem po pora alaus bare ir poto isgere neadekvaciai elgemes mieste, kadangi buvo policijos manau sitas veiksmas yra savivaliavimas komandomis. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : Admin komandu naudojimas ne pagal paskirti, kadangi tam yra PD! Įrodymai [video,ss] :
 8. Anketa: Užblokavusios administratoriaus Vardas_Pavardė : Michael_Diaz Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Bebras_Awesome Užblokavimo priežastis : auto cbug Įrodymai [video,ss] : https://www.youtube.com/watch?v=SVWJAHzjzus
 9. Anketa: Užblokavusios administratoriaus Vardas_Pavardė : Michael_Diaz Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė : Yamazaki_Exony Užblokavimo priežastis : aimbot Įrodymai [video,ss] :
 10. Reikėjo ir mano mūšį su kolonom įkelt, bučiau pasijautęs kietu.
 11. Man nelabai įdomu apie tave domėtis, jeigu nežinai kas buvo tai ir nekišk nosies ką aš dariau ir ko nedariau. Ir tas tavo pasiteisinimas del IP bano yra juokingas, tu ką, mane durnu laikai? Turbūt neegzistuoja tokie dalykai kaip dinaminiai IP, VPN ir t.t. Mažiau čia verk, jeigu susimokėjai - atbanins. HF. Tolimesnis komentavimas po tema - ISPĖJIMAS
 12. Visu pirma šiektiek pagarbos turėk ir nesivaizduok čia baisaus vyro manęs vadindamas gnomu ar dar kt. Jeigu nusipirkęs unbaną viskas gerai, del tavęs nieko nebuvo pranešta jog pirkai unban, prisijungei su nauju acc o ne su savo pagrindiniu. Neidomu man IP banas ar ant nicko, ne mano bėda kad niekas neinformuoja, peržiūrėjau ban įrodymų temą ten buvo pateikti įrodymai kaip čytinai. Toliau leidžiu palikt viršesniem spręst priims papeikimą ar ne.
 13. O kam išsipisinėji? Abu su Sweetu pagerinti esat, jau nelabai ir stebinat. Direktorius bus perspėtas žodžiu, PRIIMTA.
 14. Žmogus sumaišė komandas, matosi pačiam screenshote kaip pasitaiso po kelių sekundžių. ATMESTA.
 15. Pavaduotojui skiriamas įspėjimas. PRIIMTA.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
 • Create New...