Jump to content

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. Tad lauksime Jūsų prisidedant prie mūsų serverio!

Prisijungti į serverį

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Pasiūlymas | Direktoriai


Rekomenduojami pranešimai

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Yamazaki_Exony
 2. Pasiūlymo forumui pavadinimas ? : [Pavadinimas turi sutapti su temos pavadinimu] Pasiūlymas direktoriai
 3. Kokybiškas ir pilnavertis pasiūlo aprašymas : Siūlau jog direktorius ar pavaduotojas gavęs baną būtų pašalintas iš pareigų. Nes šiuo metu kaip žinau yra gaujos direktorius bane ir jis net neatsiblokuoja o serveryje veiksmo visiškai nematyti, jokio gaujos veiksmo. pašalinus direktorių, būtu išrinktas naujas, ir darytu judesį nes dabar tai visiška mirtis, pats esu gaujoje, niekaip nesulaukiu veiksmo iš kitos gaujos, paklausus žmonių kur dingę visi kitos gaujos žmonės?: visi užblokuoti arba neaktyvūs.
 4. Argumentuokite kodėl šis pasiūlymas yra reikšmingas forumui/serveriui ir jo gerovei : Su šia sistema nereikės laukti kada pasirodys valdžia o tiesiog prasižengus bus pašalinti iš pareigų, ir bus išrinkti žmonės kurie yra aktyvūs ir tikrai nori būti direktoriais ar pavaduotojais. P.S Trūksta DPKT priežiūros, turint tokias pareigas manau reiktu labiau atsižvelgti 🙂 
 5. Jūsų kontaktai (skype, facebook, gmail), kad galėtume reikalui esant su Jumis susisiekti : A.Ž.
 • Patinka 3

 

GTA_SA_MP 08_04_2023 20_59_55 (2).png

Logo Bmw GIF by bmwaustria

 

Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
 • Dabar naršo   0 narių

  • Registruoti nariai nežiūri šio puslapio.
×
×
 • Sukurti naują...