Jump to content
Ugne_Clark

Peikiu Victoria_Queean - ATMESTA

Rekomenduojami pranešimai

Anketa : 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Naste_Boombastic
  2. Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime : Victoria_Queean
  3. Aiškus situacijos aprašymas : Victoria vežė savo draugą Ricardo_Diaz šaudytį manęs juozo bei mato po to matas bei juozas atsijungė ir diaz ir victoria laukė ju tada vika atsijugė iš žaidimo, kad galėtu mane nušautį Ricardo nušovė ir vika prisijungė apsimetė nieko nežinanti.
  4. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : Nebaudė už šaudymą miestę.
  5. Įrodymai [video,ss] : yra

• Hihi haha 1

Dalintis šį pranešimą

Visų pirma aš tiesiog važiavau ir jūs patys prie mūsų atvažiavot nereikia čia meluoti . Visų antrą jis tave sušaudė kai aš gavau crash . Galėjai man atsiųsti šitą video būčiau nubaudusi.  Beto įrodymai galioja tik 24h, ir kai atidarai video matosi ,kad 26d. viskas vyko.Taip po gi tavo įrodymuose nesimato nei laiko nei datos. Gražios dienos .

• Patinka 1
  • Myliukas 1

240922345_225097589556853_3341487955086900996_n.png

Dalintis šį pranešimą

12 minutes prieš, Victoria_Queen said:

Visų pirma aš tiesiog važiavau ir jūs patys prie mūsų atvažiavot nereikia čia meluoti . Visų antrą jis tave sušaudė kai aš gavau crash . Galėjai man atsiųsti šitą video būčiau nubaudusi.  Beto įrodymai galioja tik 24h, ir kai atidarai video matosi ,kad 26d. viskas vyko.Taip po gi tavo įrodymuose nesimato nei laiko nei datos. Gražios dienos .

tiesiog važiavai klausymas kodėl tada mumis sekėte? Ir tuo pačių šaudėt? :Dd

Redaguota Victoria_Queen

Dalintis šį pranešimą

Konkretus įrodymų trūkumas, administratorė tavęs nešaudė, nėra įrodymų, kad ji būtent tada atsijungia ir prisijungia, galbūt interneto problemos, jos išvis žaidime nėra. Dar kartą kartoju, kad pateiktuose įrodymuose turi būti aiški situacija. Sekantį kartą kviesk policiją už šaudymasi, arba pateik bent įrodymus, kad policijos nėra. Atmesta.

• Patinka 1

SanFrisco.LT administracija

1923bc39a5d83080bfb9f8208f973538542.gif

9edbd557bd95c06610594f87fb143b1d240.png

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Sukurti naują...