Jump to content
Geroji_Feja

Tolimųjų Reisų Vairuotojai || Darbo aprašymas

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)

FŪRISTŲ DARBO INFORMACIJA

 

Fūristai – kitaip vadinami tolimųjų reisų vairuotojais.

Darbo tikslas – aprūpinti serverio firmas, kioskus, parduotuves, degalines būtiniausiais produktais, prekėmis ir kuru.

sa-mp-066.png

 

Darbo principas

 

1.       Parašę komandą /sandeliukiekis arba užlipę ant geltonos „i“ raidės šalia bazės vartų matysite šiuo metu esantį visų sandelyje esančių prekių kiekį. Jūsų tikslas yra pasirūpinti, kad sandėliai visada būtų pilni.

sa-mp-089.png

2.       Priklausomai nuo vežamos prekės ir darbo rango, pasirinkite fūristų bazėje esančią fūrą su priekaba. Visos prekės, išskyrus kurą, yra vežamos su klasikine priekaba, tačiau norint vežti kurą į degalines naudojama fūra su degalų cisterna. Pirmojo lygio darbuotojo rangas yra krovinistas. Šio rango darbuotojai gali vairuoti tik Linerunner, o pasikėlus į fūristo ar tolimųjų reisų vairuotojo rangą – Roadtrain. Daugiau apie rangus skaitykite skiltyje „Darbuotojų rangai“ arba parašę komandą /darbai -> darbų rangai.    

sa-mp-068.png

3.       Fūristai turi nuosavą pigią degalinę, kurioje kuras yra pigesnis nei mieste (1L/3$). Joje galite užsipilti degalų į savo transporto priemonę.

gallery3.jpg

4.       Kai jau nuspręsite, kokią fūrą ir priekabą pasirinkti ir žinosite kokią prekę vešite, važiuokite į prekių sandėlius už miesto ribų. Sandėliai yra išsidėstę LS, LV miestuose, o juos rasti galite parašę komandą /sandeliai.  

sa-mp-071.png

sa-mp-076.png

5.       Atvykę į pasikrovimo vietą, spauskite Y raidę ir kraukite savo fūrą prekėmis. Prekių pasikrovimas kainuoja, tačiau iškraudami gausite žymiai daugiau nei sumokėjote pasikraudami. Tad, nepamirškite su savimi turėtų grynųjų. Atkreipkite dėmesį, kad kiekviena prekė turi leistiną legalų kiekį. Pakrovę daugiau nei leidžiama jūs rizikuojate būti pagauti SF policijos, netekti krovinio ir būti nubausti 35 žvaigždutėmis. Vienu metu galite vežti tik vienos rūšies prekes, tačiau, jeigu yra kelios iškrovimo vietos, galite vežti į kelias degalines ar kioskus prekes vienu metu.

6.       Kai jūsų priekaba pakrauta, liko paskutinis žingsnis – krovinio iškrovimas. Iškrovimo sandėlius galite rasti parašę komandą /sandeliai.  Jeigu jums pavyko pradėti iškrovimą nelegalaus krovinio, policija neturi teisės bausti už jį. Serveryje egzistuoja laimingosios valandos, kada fūristai gali drąsiai vežti nelegalius krovinius be galimybės juos nubausti policijai (13:30-14:00 ir 19:30-20:00).

7.       Jeigu gaunate pranešimą, kad yra užsakytas kriptovaliutos kompiuterio atvežimas, užsakymą turite priimti parašę komanda /kimu. Kompiuteris yra pakraunamas šalia banko ir pristatomas yra nurodytą namą.

sa-mp-090.png

Darbo rangai ir algos

Darbo rangai yra keliami ir algos yra mokamos susirinko metu, kuris vyksta sekmadieniais 20 val. serverio laiku. Darbuotojo rangas yra keliamas tik tuo atveju, jeigu per savaitę (ar kelias, jeigu nebuvo išmokėta alga) yra surenkamas reikiamas krovinių kiekis ir alga. Visas sąlygas ir bonusus už rangus galite matyti lentelėje apačioje.

Screenshot_22.png

Serverio fotografas - Auksciausiasis_Teismas. 

 

 

Redaguota Johannes_Hides
  • Hihi haha 1
  • Myliukas 4

funny cat GIF

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
  • Sukurti naują...