Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Rekomenduojami pranešimai

 • Savininkas
Parašė (redaguota)

GARBĖS LENTA 

 

Norime pasidžiaugti vis labiau gausėjančia mūsų serverio komanda ir padėkoti visiems kurie prisideda prie serverio tobulinimo. Tad Jūsų akims visi serveriui nusipelnę žaidėjai : 

 

1. Norime padėkoti Matt_James už profesionalius ir greitus scrip'to darbus, už viską kas buvo sukurta ir kas dar bus sukurta, už pastangas taisant klaidas ir žinoma už įgyvendinamas idėjas. 

2. Norime padėkoti Lina_Corallo už profesionalius ir meniškus mapp'o darbus, už tai kad visas miestas puošiasi daug greičiau, už tai kad darbai yra padaromi čia ir dabar, už tai jog visi darbai atliekami su meile ❤️ Taip pat už forumo sukūrimą, jo dizainus bei idėjas, už galimybes plėtoti idėjas ne tik serveryje tačiau ir Forume. Taip pat dėkojame už pagalbą tvarkantis su serverio administracijos ir direktorių komandomis. Už sukurtus serverio pristatymo įrašus bei garsines medžiagas.

3. Norime padėkoti Tumba_Matumba už sukurtą SanFrisco.LT radiją, už planus ir idėjas, už dar vyksiančius renginius bei pokalbius. Už kuriamus serverio reklaminius video, už idėjas ir pagalbą serverio naudai, už logotipų kūrimą

4. Norime padėkoti Dude_Extreme už sukurtą SanFrisco.LT discord'ą

5. Norime padėkoti John_Kennedy už sukurtus forumo rangus, parašus bei logotipus 

6. Norime padėkoti Radistų komandai už kuriamus tekstus bei nuotraukas, už pagalbą serverio komandai tobulinant projektą

7. Norime padėkoti Max_Payne už profesionalius ir meniškus mapp'o darbus, už tai kad visas miestas puošiasi daug greičiau, už tai kad darbai yra padaromi čia ir dabar, už tai jog visi darbai atliekami su meile . Už idėjas kuriant sistemas serveryje ir palaikant mus už serverio ribų. Dėkojame už atsakingumą marketingo klausimais, padedant serveriui tobulėti ir skleisti apie jį reklamą 

8. Norime padėkoti Tony_Morello Už forumo modifikuotus dizainus bei sukurtas idėjas, už pagalbą administracijai įvairiais klausimais. Už sukurtus logotipus bei GFX darbus. 

9. Tariame didelį ačiū Ineta_Elegance už viską, ką kartu padarėme, ko pasiekėme, už visą pagalbą įvairiais serverio klausimais. Tikimės, kad grįši pas mus ir su nekantrumu lauksime tavęs.

10. Sakome didelį ačiū Edvinas_Zetas už sukurtas naujas lenktynių trasas ir nepriekaištingą ADMIN darbą.

11. Dėkojame Michael_Diaz už buvimą direktorių prižiūrėtoju, nors ir trumpą laiką, tačiau nepamiršime, kad prisidėjai prie mūsų. 

12. Dėkojame Marco_Morello už pasipriešinimą prieš savininkę Lina_Corallo bei vedamas įskaitines lenktynes.

13. Dėkojame Eva_Malaja už pagalbą nuo pat serverio pradžios, visapusišką pagalbą ne tik serveryje, tačiau ir už serverio ribų, testavimą, idėjas, jų išpildymą. Tavęs lauksime sugrįžtančios, tikimės, jog pasiilgsi tų gerų vakarų praleistų kartu. Sėkmės tau.

14. Dėkojame Matt_Alvarado už mappinimą, idėjų galvojimą ir pagalbą prie jų įgyvendinimo, didelis ačiū už prisidėjimą prie serverio plėtros bei jo puoselėjimą. 

15. Dėkojame Sasha_Belov už buvimą direktorių prižiūrėtoju, už forumo  tobulinimą, discord priežiūrą, naujas idėjas, serverio žaidėjų pritraukimą, prisidėjimą prie serverio plėtros.


Dėkojame dar kartą visiems prisidėjusiems ir dar vis prisidedantiems prie serverio darbų ❤️ 

Džiaugiamės, kad Jus turime šalia ir tikime, kad tai dar tik mūsų pradžia ❤️ 

 

 

Su Meile SanFrisco.LT Komanda ❤️ 

Redaguota Scarlett_Lawrence
 • Širdelė 8
 • Patinka 3
 • Haha 2
 • Nepatinka 1
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...