Jump to content
Lina_Corallo

Personalo neaktyvumo anketos

Rekomenduojami pranešimai

a35314360cc7d75d45068095de24a8b4330.png

 

Ko mes tikimės iš jūsų pildant neaktyvumo anketą:

 • Pildant neaktyvumo anketą Jūs negalite meluoti ir kitaip bandyti išsisukti nuo buvimo matomu serveryje. Pateikiama priežastis privalo būti aiškiai suformuluota bei turi būti įtikinama. 
 • Pildyti per mėnesį galima tik vieną kartą ir būti neaktyviems ne ilgiau nei 2 savaitės testinai. Yra daromos išimtys su tam tikromis priežastimis, dėl kurių neaktyvumas yra ilgesnis nei 2 savaitės. Visomis kitomis situacijomis gali būti priimtas sprendimas administracijos narį nušalinti nuo pareigų iki to laikotarpio kada Jis galės grįžti prie darbų. Tačiau laikyti administracijos nario, kuris yra neaktyvus serveriui ir jo gerovei yra nenaudinga dėl visuomeninės nuomonės apie neaktyvius administracijos narius.
 • Privaloma pildyti anketą, jeigu Jūs negalėsite būti aktyvus serverio narys. Jeigu bus pastebimas tendencingas mažas aktyvumas, bus skiriami įspėjimai arba nušalinimas nuo pareigų ir galbūt laikinas užblokavimas priklausomai nuo situacijos pagal SanFrisco kodekso 10.18. ir 10.20. punktus. 
 • Jeigu nutiko taip, jog negalėsite būti aktyvus ilgiau nei 2 savaitės ir bus priimamas sprendimas Jus nušalinti iki kol galėsite grįžti prie darbų, turėsite numatyti datą kada galėsite grįžti į komandą.
 • Kurti naujos temos nereikia, anketą pildykite ir pateikite atsakymuose žemiau. Laikykimės tvarkos forume.
 • Užpildžius neaktyvumo anketą, sekantį neaktyvumą galėsite pasiimti tik už mėnesio. Pavyzdžiui: grįžote iš neaktyvumo spalio pabaigoje, visą lapkritį turėsite būti aktyvus. Išimtis: labai svarbios priežastys dėl kurių tikrai negalėsite būti aktyvūs.

 

Anketa, kurią privalote užpildyti prieš neaktyvumą:

 • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:
 • Priežastis, dėl kurios negalėsite būti aktyvus serverio narys:
 • Laikotarpis nuo iki kada būsite neaktyvus:
 • Data, kada sugrįšite į darbus (pildyti nereikia, jeigu neaktyvumas iki 2 savaičių):

SanFrisco.LT administracija

 

1923bc39a5d83080bfb9f8208f973538542.gif

 

9edbd557bd95c06610594f87fb143b1d240.png
 

 

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Užsiregistruokite arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

×
×
 • Sukurti naują...