Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

• Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
  • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
  • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
  • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
  • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.

Prisistatau Giedrė Sky

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki SanFrisco žaidėjai. Kaip naujokė norėčiau prisistatyti, kad žinotumete kas per asmenybė esu:)

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Naujai iškepta žaidėja Giedre_Sky
  • Jūsų tikrasis vardas: Giedre Aleksandravičiūtė [ žinau, ilga pavardė 😄  ]
  • Iš kokio miesto esate: Esu kilus iš Klaipėdos rajono, bet šiuo metu gyvenu užsienyje.
  • Koks jūsų amžius: Man 21 metukai, jau nebe už kalnų 22m.
  • Kodėl renkiesi SanFrisco serverį: Esu geimerė ir keliauju po lietuviškus bei užsienietiškus serverius. Tad 2022/09/21, kuri buvo labai niūri diena pamaniau, kad reikia pasižiūrėti TOP serverius. Buvote antroje vietoje, tad su dideliu smalsumu užMyliu SanFrisco.Lt :*u. Mano nuomonę, nepasigailėjau
  • Su kokiais asmenimis iš serverio geriausiai sutari: Kaip ir minėjau esu naujokė pas jūsų, tai teko bendrauti tik su keletą žaidėjų. Tie keletą žaidėjų labai padėjo, atsakė į visus kylančius klausimus ir net davė patarimų. Džiugu žaisti tokiame serveryje, kai žaidėjai yra tokie draugiški
  • Kuo užsiimi realiame gyvenime (mokais/studijuoji/dirbi): Šiuo metu dirbu, bet greitu metu planuoju grįžti į Lietuvą ir mokytis fūristo specialybės. 
  • Kiek laiko žaidi SAMP žaidimą: Jei gerai prisimenu tai apie 8-9 metus
  • Tavo sugebėjimai, kuriais didžiuojiesi: Esu darbšti, komunikabili, mėgstanti visada įsitraukti į veiklas bei padėti žmogui kuom tik galiu. Žinoma ir valdynga esu 🙂 
  • Kas yra tavo autoritetas: Autoritetas esu aš pati. Nesilygiuoju nei į vieną žmogų/žaidėją. Gyvenu savo atspindžiu.
  • Ar turi augintinių: Gaila, bet ne.
  • Ką mėgsti veikti laisvalaikiu: Skaityti knygas, analizuoti peržiūrimus filmus ir rašyti analizes, sportuoti, geiminti ir linsksmai leisti laiką su draugėm
  • Tavo palinkėjimas SanFrisco žaidėjams: Linkiu ir toliau įsitraukti į šio serverio veiklą, būti draugiškiems ir kelti SanFrisco serverį į TOP 1!
  • Širdelė 4

• Savininkas

Labas Giedre, noreciau gauti Tavo filmo analize, apie ta filma kuri labiausiai verta perziureti. Sekmes ateityje gaunant furisto specialybe ( o gal net filmu kritikes ), Furistu specialybej pasiruosti pades SanFrisco tolimuju reisu vairuotoju direktorius @Liu_Kiss

conoraslasvegasas.gif

Klaipėda my city. Sanfrisco už valdysime. Beto sveikinu prisijungus prie mūsų...

image.png.05ac658356eb6ce1fd27fea9f64b4d26.png

Užsiregistruokite arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

• Sukurti naują...