Jump to content
Pranešimai

Apie SanFrisco

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. Tad lauksime Jūsų prisidedant prie mūsų serverio!

Direktorių rinkimai

Nori būti ne paprastas, o priveligijuotas, pareigas turintis žaidėjas? Nedelsk ir pildyk į norimą direktoriaus ar lyderio poziciją jau dabar, nes laiko lieka vis mažiau ir mažiau! Siek savo svajonių SanFrisco.lt projekte!
Plačiau

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Giriu Augis Winston


Proper_Twelve

Rekomenduojami pranešimai

Anketa : 

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Proper Twelve 
 2. Giriamo žaidėjo Vardas_Pavardė žaidime : Augis Winston
 3. Dėl ko giriate mūsų serverio žaidėją : Nuostabus žaidėjas , labai paslaugus padeda visiems žaidėjams. Manau jis mažu mažiausiai vertas PD drk arba Gaujos drk ir ištikro galėtu būti serverio šerifas [Meras] manau serveris pasikeistu į gerają puse. Susimastyt reikėtų valdžios atstovam , dabartine valdžia per daug užsisedėjus ir nieko nebedaro serverio labui , o pas šita jaunuoli minčių tai ohohohohoho. 
 4. Įrodymai : Ateikit į serveri pabendrausit patys,
 • Širdelė 1
 • Sutrikęs 1
Link to comment
Share on other sites

Ačiū labai, kaip sakant stengiuosi dėl serverio gerovės nes norisi ,kad serveris atsispindėtų švelnumu, gerumu ir ypatingais žaidėjais. Stengiuosi kiekvieną dieną ir tikriausiai tas gerumas atsiperka bet jau jūsų Properį pagyrimų. Pareigu nereikalauju, bet ar esu vertas? Manau tikrai taip. Bet čia ne man žinoma spręsti o tik atsakingiems už tai asmenims. Bet žinoma tikiuosi jog greitu metu įvertins mano pastangas ir tapsiu Direktoriumi.  image.jpeg.dd899ab2ece2cd3ef753fa0c2086684d.jpeg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Užsiregistruokite arba prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar
 • Dabar naršo   0 narių

  • Registruoti nariai nežiūri šio puslapio.
×
×
 • Sukurti naują...