Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

  • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
  • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paÅ¡tą.
  • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
  • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
  • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


UAB Tepalų Valgytojai 🔧 Juodasis sąrašas


Rekomenduojami pranešimai

download.png.f843c1a9a446ad236fc1c2d6531cdfb7.png
Kartais, darbuose atsiranda blogiukų, kurie nori pakenkti serverio žaidėjams, tačiau jie dažniausiai pasikenkia sau. Kita dalis žaidėjų, tiesiog neatranda savęs darbe, tad jį keičia, tačiau tam ir yra sukurtos darbo sutartys, jog jų darbuotojai laikytųsi. Darbuotojai, nepradirbę darbo sutartyje numatyto dienų kiekio patenka į šį juodąjį sąrašą, ir jame jie laikomi 2 savaites, t.y, 14 dienų. Taip pat į šį sąrašą patenka darbuotojai, grubiai pažeidę darbo taisykles.

Juodasis sąrašas:
1.
2.
3.

 

  • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
  • Sukurti naują...