Jump to content

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. Tad lauksime Jūsų prisidedant prie mūsų serverio!

Prisijungti į serverį

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Nauji savininkai - nauji tikslai


Rekomenduojami pranešimai

SanFrisco_banneris_tik_pavadinimas-16.thumb.png.bdd62be8fb0cc46c6b2444725531d80a.png

”Įsimylėk procesą ir rezultatai ateis patys.”

 

Sveiki nariai,

kaip jau dauguma pastebėjote jog ir vėl keitėsi šio projekto savininkai. Gavus pasiūlymą įsigyti šį projektą ilgai dvejojome, bet surizikavome, įsigijome ir žiūrėsime kaip gausis. Tikimės jog seni žaidėjai iš projekto nepabėgs, o nauji prisijungs! Daug kas sakysite pažadai, pažadai ir vėl pažadai... tačiau šį kartą savininkų pasikeitimus matote paskutinį kartą, parduoti ar uždaryti projektą tikrai nežadame, jokios pinigų sumos mūsų nedomina. Kadangi prieš šį projektą mes buvome pradėję kurti sąvajį projektą, buvome išsirinkę dalį komandos, tai todėl dalis projekto komandos buvo perkelta čia. Visiems buvusiems projekto komandos nariams pareigos nuimtos ir jiems tariame didelį AČIŪ už jų indėlį į projektą. Projekto veiklą tęsime toliau su ta pačia SanFrisco modifikacija, visi serverio, forumo vartotojai, bei paskyros išliks. Seniem beliks tik prisijungti, o naujiems - užsiregistruoti. Taip pat manau jog dauguma pastebėjote kad serveris yra užrakintas. Kodėl jis užrakintas? O gi todėl, nes bandysime paskutinįjį kartą startuoti iš naujo, bet kaip ir minėjau su šiuo metu esamais vartotojais - jie nebus trinami. Iki  serverio atidarymo testuosime modifikaciją, ieškosime esamų, dar neištaisytų klaidų ir jas tvarkysime, taip pat bandysime sukurti ir įdiegti ką nors naujo į serverį. Na, o gi kada gi atsidarys pats serveris? Taigi su nekantrumu viešai pranešu jog serverio paleidimas įvyks 2023.11.22 19:00 valandą Lietuvos laiku. Iki atidarymo datos bus išleistas vienas, o gal net keli atnaujinimai. Serverio atidarymo metu nebūsite palikti veltui, bus organizuojamos veiklos bent kelias valandas norint užimti Jus ir parodyti ką mes galime! Visa informacija apie serveryje organizuojamas veiklas starto metu aprašysime greitu metu šioje temoje. Taip kad kvieskite savo pažystamus į projektą, bei kol dar turite laiko pildykite į projekto direktorių komandą, nes starto metu duosime džiazo!

Taip pat tariu didelį ačiū Jums esamiems, būsimiems projekto žaidėjams kurie vis dar tiki mumis!

Visi forumo, serverio vartotojai atblokuojami.

 

 

SanFrisco projekto komanda

 • Širdelė 6
 • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
 • Dabar naršo   0 narių

  • Registruoti nariai nežiūri šio puslapio.
×
×
 • Sukurti naują...