Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

  • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
  • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
  • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
  • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
  • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Rekomenduojami pranešimai

  • Savininkas

cooltext370792272652642  2

Pirmiausia, kas išviso yra tas rangas? Tai dalykas, kuris atspindi jūsų reikšmę serveriui tarkim yra rangas „SAVININKAS” - Tai reiškia, jog jūs valdote šį serverį. Taigi šioje temoje rasite sutrumpintą versiją ką reiškia, kiekvienas serverio rangas. Rangai surašyti pagal eiliškumą chronologine tvarka.

19a13723a0123250c57ed4e06106da96632.png

Serverio Savininkas - Aukščiausia serverio grandis, juo tapti yra neįmanoma. Šis veikėjas sukūrė serverį, jį valdo, tobulina, kelia į aukštumas.

Forumo Savininkas - Analogiškas veikėjas aukščiau paminėtam „ Serverio Savininkui ” Tiesiog šis žmogus atnaujinimus kelia forumui. Atsakingas už forumo plėtojimą. Šio rango taip pat gauti yra neįmanoma, juk antrą kartą to pačio forumo nesukursite taip ?

Pagalbininkas - Šis komandos narys prisideda prie administracijos darbų, padeda serverio žaidėjams, bei aišku naujokams. Padeda renginių organizavimo klausimais, bei aišku prižiūri tuos organizatorius.

Moderatorius - Šis komandos narys daugiausiai dėmesio skiria mūsų „FACEBOOK” puslapiui, forumo priežiūrai, bei aišku administracijos koordinavimui. Taipogi padeda ir direktorių prižiūrėtojui.

Prižiūrėtojas - Šis komandos narys padeda serverio savininkui visuose darbuose, taip pat prižiūri administratorius, direktorius, prisideda prie moderatoriaus darbų.

Direktorių Prižiūrėtojas - Kaip gi serveris be direktoriaus prižiūrėtojo taip ? Šis žmogus kone kiekviename serveryje yra svarbiausias, juk be jo nebus direktorių, o be direktorių nebus atrankų, na aišku jei nebus atrankų nebus ir darbuotoju. Šis žmogus atsakingas už visą serverio direktorių komandą, mokymų bei atrankų vedimą kartu su direktoriais. Jis pavaduoja direktorius, kai jie negali prisijungti prie serverio dėl tam tikrų priežasčių. 

Serverio Administratorius - Šis komandos narys prisideda prie administracijos darbų, suteikia pagalbą serverio žaidėjams ir naujokams, prižiūri serverio renginius bei suteikia pagalbą renginio organizatoriui. Visi komandos nariai dirba serverio labui nesiekdami sau naudos, komanda nėra pelno siekianti todėl serverio komandos pareigas gauna gauna tik tie žaidėjai, kurie nori dirbti serverio labui. Administratoriaus pareigos nėra parduodamos, jos yra uždirbamos. Administracijos atrankas rengia ir prižiūri serverio komandos nariai ir savininkas

Meras - tai pareigos, kurias gali gauti bet kuris žaidėjas užpildęs anketą į mero postą mūsų projekto forume. Jis rengia eventus, šviečia serverio jaunimą, stengiasi dėl visko, bei pagrinde užsiima su serverio naujokais.

Klubo Vadas - tai žmogus, kuris yra atsakingas už klubo gerovę, bei tvarko. Klubas yra didelė asmenų grupė, dažniausiai žmonės jungiasi į klubus, kad laimėtų klubo rinkimus, juk turėti savo veidą administracijos vieni pliusai taip ?

Radistas - serverio žmogus atsakingas už „Facebook” postų talpinimą, serverio žmonių švietimą, veiklų organizavimus, radistai dažniausiai išlieka anonimiški, nes yra be galo užsiėmę naujienų rašymu.

Direktorius - Tai žmogus kuris turi aukščiausias pareigas darbe, visi turite besąlygiškai jo klausyti, juk jis jums moka algas, veda treniruotes ir atlieka visą purviną darbą, bei gali prisiimti jūsų padarytas nuodemes.

Šiame serveryje yra keli direktorių rangai, jų išviso yra penki; Policijos Direktorius / Fūristų Direktorius / Taksistų Direktorius / Mechanikų Direktorius / Medikų direktorius.

Narys - Mūsų forumo naudotojas neturintis absoliučiai jokio rango. Bet visada galintis pasikelti į aukštesnį, jei tik yra noro, galite pildyti į direktorius ar administratorius.

Svečias - Naudotojas neužsiregistravęs mūsų serverio forume. Yra apribotas ties dauguma aspektų. 

SanFrischo.LT - Radistai.

  • Patinka 6

conoraslasvegasas.gif

Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
  • Sukurti naują...