Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

  • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
  • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
  • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
  • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
  • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Forumo taisyklės


Rekomenduojami pranešimai

Forumo naudojimo taisyklės

1. Draudžiamas bet koks teršimas ar kenkimas serverio forumui, už savo pateiktą informaciją forume atsakote tik jūs patys, jeigu bus pastebėtas forumo teršimas ar bandymas pakenkti už savo veiksmus atitinkamai atsakysite. Už forumo teršimą gresia įspėjimas, o už bandymą pakenkti užblokavimas.


2. Į temas privalote rašyti atitinkamai pagal temos pavadinimą, bet koks į temą netinkamas atsakymas ar/arba spaminimas jums užtraukia atsakomybę ir už tai galite būti užtildyti. Kiekvienas temos atsakymas turi turėti prasmę, forumas turi išlikti tvarkingas, nespaminti simbolių, iškreipiančių forumą ir etc.


3. Forumo slapyvardis turi atitikti naudojamo žaidime Vardas_Pavardė. Jeigu būsite pastebėtas su nežinomu slapyvardžiu už tai galite būti baudžiami užblokavimu, paskyros ištrinimu arba nereagavimu į jūsų pateikiamą turinį, pagal situaciją.


4. Draudžiama komentuoti papeikimų temose, jeigu aprašytoje situacijoje nedalyvavote, už tai griežtai būsite baudžiami, jog teršiate papeikimų skiltį ir trukdote greičiau išsiaiškinti situaciją.


5. Bet koks dalinimasis ar skatinimas naudotis žaidimą palengvinančiomis programomis pasibaigs užblokavimu, kaip ir reklama. Forume reklamos nėra toleruojamos, už tai būsite griežtai baudžiami užblokavimu visose serverio platformose (discord, serveryje, forume) be galimybės atsiblokuoti.


6. Forume nevartoti necenzūrinių žodžių, gerbti kitus forumo narius ir administraciją. Griežtai draudžiama dalintis nešvankia, kenkėjiška, pornografine informacija. Jūsų naudojamas avataras ir/arba parašas neturėtų būti įžeidžiantis ar skleidžiantis nešvankų turinį.


7. Temos pavadinimas turi atspindėti temos turinį. Nekurti dviejų, ar daugiau, tokių pačių temų. Pažeidus šias taisykles temos gali būti ištrintos.


8. Nerašyti pasikartojančių asmeninių žinučių, nefloodinti forumo nariams bei administracijai. Prie šios taisyklės priskiriamas ir floodinimas temose ar būsenos atnaujinimuose. Pasikartojanti informacija nėra aktuali, ji bus trinama, kaip ir visas jūsų turinys.


9. Privaloma peržiūrėti temose esančias taisykles/reikalavimus ir jų laikytis. Nesilaikant taisyklių gręsia temos ištrynimas bei jūsų paskyros užtildymas.

  • Patinka 2

SanFrisco.LT administracija

 

1923bc39a5d83080bfb9f8208f973538542.gif

 

9edbd557bd95c06610594f87fb143b1d240.png
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
  • Sukurti naują...