Jump to content

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT

Sveiki atvykę į SanFrisco.LT, šis pranešimas rodomas tik svečiams kurie nėra prisiregistravę prie forumo. Prisiregistravę prie forumo galėsite:

 • Sukurti naujas temas ir atsakyti kitiems nariams.
 • Prenumeruoti temas, bei forumus ir gauti naujienas į el. paštą.
 • Susikurti savo profilį ir susirasti draugų.
 • Siųsti asmenines žinutes kitiems nariams.
 • PRIVALOTE LAIKYTIS SERVERIO, BEI FORUMO TAISYKLIŲ. TAISYKLIŲ NEŽINOJIMAS NUO ATSAKOMYBĖS NEATLEIDŽIA!

SA-MP serverio IP adresas: samp.sanfrisco.lt.


Laiškas naujokui #1 Forumas


Rekomenduojami pranešimai

 • Savininkas

Laiškas naujokui

Sveikas naujoke,

Su dideliu džiaugsmu norime pasisveikinti su tavimi ir pasakyti ačiū už tai kad atėjai. Žinome kad dažniausiai atėjus į naują vietą mums visiems būna sunku ir neįprasta, tačiau norime pasidžiaugti su visa komanda turėdami tave čia. Tad, kad nebūtų tau sudėtinga istorijos kūrimo eiga, mes pasidalinsime su tavimi pastebėjimais,patyrimais bei patirtimis apie SanFrisco.LT serverį naujoko akimis.

Pirmiausia norime tave supažindinti su serverio forumu. Forume skatiname laisvai reikšti savo idėjas bei pastebėjimus, skatiname dalintis patyrimais ir istorijomis. Taip pat suteikiame tau ne tik galimybes greičiau įsivažiuoti, tačiau ir informaciją kuri tau gali padėti susipažinti su forumu J

 • Dažnai pasitaiko taip, jog kyla klausimų ir tu nežinai kur kreiptis, tam mes tau sukūrėme D.U.K – dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą. Šiame sąraše gali rasti tai kas tau rūpi, o jeigu vis dėl to neradai atsakymo į rūpimą klausimą, būtinai susisiek su serverio komanda ir ne tik papildyk D.U.K klausimą, tačiau ir gauk atsakymus į visus tau rūpimus klausimus : nuorodą pridedame komentaruose.
 • Taip pat ne tik serveryje tačiau ir forume sukūrėme apdovanojimus bei narių rangus, apie juos plačiau paskaitysite pateiktoje temoje: nuorodą pridedame komentaruose.
 • Dažniausiai vykstančius renginius ir šventes mūsų komanda žymi forumo kalendoriuje, būtent ten galite sekti mūsų laukiamų renginių datas ir laikus: nuorodą pridedame komentaruose.
 • Taip pat norime priminti, kad ne tik smagumėliais užsiimsime serveryje ir forume, taip pat privalėsime laikytis keliatos griežtų taisyklių, kurios padės mums visiems sukurti šiltą ir mielą atmosferą serveryje ir forume: nuorodą pridedame komentaruose.
 • Pagrindiniame forumo puslapyje gali matyti daugybę sukurtų temų, tad norime priminti tau, jog kiekvienote temoje pati pirmoji sukurta tema yra informacija tau, tu ten rasi pagrindinius reikalavimus pildant anketą į bet kokias pareigas, rašant papeikimą ar giriant žaidėją.Klausi kodėl svarbu laikytis reikalavimų ? Todėl, kad sutrumpintume darbo laiką komandai ir leistume daugiau dėmesio skirti serverio darbams, todėl kad būtų tvarkingai pateikta informacija ir žinoma palaikoma tvarka visame forume. Taip pat norime jog ir tavo sukurtos temos atrodytų ne tik iškalbingai, tačiau ir vizualiai gražiai:Nuorodas sudedame komentaruose.
 • Pasistengsime dėl tavo gerovės ir pateiksime tau visą reikiamą informaciją apie visus serverio darbus, trumpai juos aprašydami, o ateityje ir nufilmuodami. Taip pat visi direktoriai kiekvienas savo firmos temoje sukurs potemes, su svarbia informacija apie paslaugų ar prekių kainas, apie svarbias užduoti ir žinoma taisykles. Tad būtinai paskaityk kiekvieno iš darbų temas: nuorodas sudedame komentaruose.
 • Toliau keliaudami forumo temomis žemyn sutinkame ir privilegijų temą, čia bus pateikta visa tau reikiama informacija apie serveryje esančias privilegijas ir apie jas galėsite skaityti ne tik SanFrisco.LT forume tačiau ir serveryje parašę komandą /aprasymai.: nuorodas sudedame į komentarus.
 • Ir žinai kas yra linksmiausia forume ? Kad visi žaidėjai turi savo pramogų zoną, būtent čia galėsite laisvai diskutuoti apie serverio gyvenimą, dalintis įvairiomis patirtimis, savo darbais. Pirkti ir parduoti serverio turtą, skelbti aukcionus ir žinoma dalintis serverio akimirkomis su SanFrisco.LT žaidėjais.: nuorodas sudedame komentaruose.

Taip forumo paskutinėse eilutėse galėsite stebėti serverio forumo pasiekimus, prisijungusius narius ir matyti didžiausius dienos rekordus, kas skatins mus stengtis dėl Jūsų o Jus dėl mūsų ❤️

 

 

Tad gero ir produktyvaus žaidimo tau linki SanFrisco.LT serverio komanda 

 • Patinka 1
Link to comment
Share on other sites

 • Savininkas

D.U.K : http://gtaag.lt/index.php?/faq/
Forumo rangai ir apdovanojimai : http://gtaag.lt/index.php?/awards/
Forumo kalendorius : http://gtaag.lt/index.php?/calendar/
Taisyklės : http://gtaag.lt/index.php?/forum/5-taisyklės/
Reikalavimai pildant anketą :  pasirinktos temos pirmoji potemė http://gtaag.lt/index.php?/forum/8-rinkimai/
Informacija apie serverio darbus  : 
Privilegijų tema : http://gtaag.lt/index.php?/forum/52-serverio-privilegijos/
Žaidimų zona: http://gtaag.lt/index.php?/forum/64-žaidimų-zona/
Serverio rangai : 

 

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Aprašymas

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui.

Mūsų FACEBOOK paskyra

×
×
 • Sukurti naują...