Jump to content
Savage_Dude

Pagyrimas Silvio_Dante

Recommended Posts

Aš žinau jog tu tikrai skaitysi kadangi būsi čia paminėtas 😄 Taigi dar vienas DIDELIS ačiū severio merui už visokiariopa pagalba įvairiais klausimais. Šis žmogus daug paprastenis nei administracijos atstovai kurie kažin ka veikia žaidime 😄 Šis žmogus nepaigailėjo savo laiko, skyrė jį man. Įveikėme visus sunkumus kuom aš ir didžiuojuosi. Tokius kaip jis nereikia išleisti iš tokių pareigų bei skatinti jo darba kad jis gerėtų ir gerėtų. Daugiau tokių žmonių reikia serveryje ypač administracijoje. +REP tau seni 😉

Dalintis šį pranešimą

Labai dekoju ir nėra už ką 😉

Dalintis šį pranešimą

Jisai pats baisiausias miško žvėrys yra, geriau nebendrauk su juo, o kitaip atims viską iš tavęs, nes mano gerumu jisai jau pasinaudojo... 😅

image.png.05ac658356eb6ce1fd27fea9f64b4d26.png

Ane? - YouTube A ką aš žinau, ne mano reikalas - YouTube

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...