Jump to content
Exonas

Unban Yamazaki_Exony

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Yamazaki_Exony
  2. Koks administratoriaus, kuris Jus užblokavo serverio Vardas_Pavarde ? : Matt_James
  3. Situacijos iki skirto užblokavimo aprašymas : Gavau bana už auto c-buga. Viskas buvo taip: Man parašė serverio žaidėjas su didele patirtimi ir pasiūlė į šaudykla kadangi girdėjo iš kitų serverio žaidėjų kad neblogai šaudau. Aš neatsisakiau, nuvykome į šaudykla, buvo pora mirčiu, sakė labai keistas aš, o tuo metu manę stebėjo serverio savininkas, ir po poros minučių gavau baną už auto c-bugą.
  4. Argumentuokite kodėl Jūs nebuvote vertas užblokavimo : Nes nenaudoju žaidimą palengvinančių programų. Ir serverio žaidėjai mažai išmano apie c-bugą
  5. Jūsų kontaktai (skype, facebook, gmail), Forumo žinute.
Redaguota Exonas

Logo Bmw GIF by bmwaustria

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
8 minutes prieš, Gintoki Hashimoto said:

gerai cbugini, peles nevaldydamas xdxdxd

Kekvienas cbuginam savaip, jai tu čia kažko nematai tai atsimerk 😉

Logo Bmw GIF by bmwaustria

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...