Jump to content
Sweetuhas

Peikiu Matt_Alvarado

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Sweet_Carlos
  2. Nusikaltusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime :  Matt_Alvrdo
  3. Aiškus situacijos aprašymas : isejau is vilos susaude su kauke arba jus ji metat is admin arba tegu jis mane palieka ramybej!!
  4. Kokiai taisyklei(-ėms) nusižengė peikiamasis : dm mieste injunges aod
  5. Įrodymai [video,ss] : YRA

sa-mp-068.png

sa-mp-070.png

Dalintis šį pranešimą

Maciau sita PPK PD Skilty. Kaip PD Darbuotojas 2/2 zodinis isp nes su PD uniforma ir darbiniu transportu. ( Del ADMIN nesprendziu )

Dalintis šį pranešimą

Nepalaikau nei vieno nei kito, serveryje administratorius turi būti pavyzdys kitiems. jai turi priešų išsiaiškink kitaip bet ne kenk žaidime. realiai man kaip naujokui pamačius ką jis išdarinėja ir kaip bendrauja serveryje, nesinorėtų prašyti pagalbos, ar dar kitaip bendrauti, neįsivaizduoju kaip jis dar yra administracijoje jai tai ne pirmas kartas.. Nebent serverio savininkai arba administracijos prižiūrėtojai ir draugai kurie viską atleidžia. Taip neturėtų būti. Nepykit kad taip išsireiškiu bet šitaip negali būti.

4.      Draudžiama kurstyti neapykantą ar kitaip rodyti nepagarbų elgesį serverio žaidėjams - Administracijos nario įspėjimas arba galimas nušalinimas

Logo Bmw GIF by bmwaustria

Dalintis šį pranešimą

54 minutes prieš, Sweetuhas said:

Manau reiktu balsavimo del jo nusalinimo 🙂

Balsavimas nieko neišspesęs, nes balsus galima papirkti ir t.t. Šį sprendima turi spręsti pgr. Administracija

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
Dabar, Exonas said:

Balsavimas nieko neišspesęs, nes balsus galima papirkti ir t.t. Šį sprendima turi spręsti pgr. Administracija

Jap cia ne musu reikalas ir mes nesikisim paliksim sprest valzdiai teip? 🙂

Dalintis šį pranešimą

3 valandas prieš , Sweetuhas said:

Manau reiktu balsavimo del jo nusalinimo 🙂

BAN sweet_carlos

funny1.jpg.3c554d9652a559d95976c61f74d73c76.jpgsa-mp-175.pngXDF.png

Dalintis šį pranešimą

A girdi tu žmogeliau, prie ko čia man papeikimas? kai mano nick'o net nesimato. ĮRODYMUS NORMALESNIUS PASIDARYK IR TADA RAŠYK PAPEIKIMĄ.

sa-mp-759.pngsa-mp-352.pngsa-mp-127.pngsa-mp-461.pngsa-mp-037.png

Dalintis šį pranešimą

5 valandas prieš , Exonas said:

Nepalaikau nei vieno nei kito, serveryje administratorius turi būti pavyzdys kitiems. jai turi priešų išsiaiškink kitaip bet ne kenk žaidime. realiai man kaip naujokui pamačius ką jis išdarinėja ir kaip bendrauja serveryje, nesinorėtų prašyti pagalbos, ar dar kitaip bendrauti, neįsivaizduoju kaip jis dar yra administracijoje jai tai ne pirmas kartas.. Nebent serverio savininkai arba administracijos prižiūrėtojai ir draugai kurie viską atleidžia. Taip neturėtų būti. Nepykit kad taip išsireiškiu bet šitaip negali būti.

4.      Draudžiama kurstyti neapykantą ar kitaip rodyti nepagarbų elgesį serverio žaidėjams - Administracijos nario įspėjimas arba galimas nušalinimas

Oho, kas gi čia? O mūsų naujokas Yamazaki, visu pirma kur įrodymai, kad išdarinėjau nesąmones? Kur įrodymai, kad šiurkščiai bendrauju su žaidėjais? TU MAN KONKREČIUS ĮRODYMUS PATEIK, kiekvienas gali sakyti bet ką be įrodymų, ( tu atėjai prie manęs paprašiai skelbimo, aš sakiau, kad pas mane mokami skelbimai, o tu pradėjai ten gynčytis, tai kokio velnio neprašai kitų radistų, jei pas mane kaina yra, o tau sunku 100e sumokėti, norit nahaliavai viską gaut) 🙂

GRAŽIOS DIENOS ( KIETI BIČAI)

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, Matt_Alvarado said:

Oho, kas gi čia? O mūsų naujokas Yamazaki, visu pirma kur įrodymai, kad išdarinėjau nesąmones? Kur įrodymai, kad šiurkščiai bendrauju su žaidėjais? TU MAN KONKREČIUS ĮRODYMUS PATEIK, kiekvienas gali sakyti bet ką be įrodymų, ( tu atėjai prie manęs paprašiai skelbimo, aš sakiau, kad pas mane mokami skelbimai, o tu pradėjai ten gynčytis, tai kokio velnio neprašai kitų radistų, jei pas mane kaina yra, o tau sunku 100e sumokėti, norit nahaliavai viską gaut) 🙂

GRAŽIOS DIENOS ( KIETI BIČAI)

Gavai papeikimą už tai? Ne. Tai ko čia stradalini?🤔  Rodyk pavyzdį žaidėjams o ne daryk nesamonių. Niekada papeikimai iš oro nepareis😉

Dalintis šį pranešimą

7 minutes prieš, Exonas said:

Gavai papeikimą už tai? Ne. Tai ko čia stradalini?🤔  Rodyk pavyzdį žaidėjams o ne daryk nesamonių. Niekada papeikimai iš oro nepareis😉

Ne tu parašei papeikimą, tai nesikyšk, imk kitą papeikimą rašyk jei turi kažką prieš.

Dalintis šį pranešimą

Visu pirma analizuojant kaip gerbiamasis Sweet_Carlos bendrauja DISCORD platformoje ir samp'e ,tai visi aiškiai galim pamatyti,kad PATS keli erezijas. Eini ir stumi ant kuo tik papuola. Visų antra NEMATAU normalių įrodymų, kad būtent Matt_Alvarado tave nužudė. Pats provokuoji kitus ,o paskui eini ir rašai papeikimus. Sekanti kartą tavo papeikimai nebus nagrinėjami,nes kuri daug acc,kad tik parašyt beviltišką papeikimą. Lauksiu iš visu kurie komentavo normalius papeikimus ir normalius irodymus. Tada kalbėsiu asmeniškai su administracijos narių. 

Bet ši karta  - ATMESTA.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...