Jump to content
Vlodze

Free ban nuo Diaz gnomo!!!!

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vlodze_Valodze
  2. Koks administratoriaus, kuris Jus užblokavo serverio Vardas_Pavarde ? : @Michael_Diaz sitas gnomas
  3. Situacijos iki skirto užblokavimo aprašymas : atejau servą su Vlodze_Valodze sakau palošiu iki rytoj kol ateis aukščiau ir galės padėti susigražinti sena acc Mantas_King tai piso gnomas bana už tai kad ne atsiblokaves @Michael_Diaz gnomas galiu tavęs paklausti jei butu man banas aš galėčiau prisijungti su nauju  acc? nes man buvo IP banas o ne tiesiog ban ant nick tai dabar gali jau james siusti 2e arba pats kalbėti ant unban nežadu leisti nei cento ir aš pats ne pirkau unban man unban paėmė @Dievasnes sakiau kad ne lošiu daugiau ten nes šudus  @Michael_Diaz va tokie kaip tu imeščiau ss kur kalbejom su @Lina_Corallo per skype dėl unban bet nebe naudoju skype ir jei @Dievas loštu  pasakytu kad jis pirko man unban IP (@Michael_Diaz Gnomas) 
  4. Argumentuokite kodėl Jūs nebuvote vertas užblokavimo : Nes buvo @Dievasman unban paėmes ir jei čia taip toliau ban pis tai dėjas tada
  5. Jūsų kontaktai (skype, facebook, gmail), kad galėtume reikalui esant su Jumis susisiekti Fb turi @Gintare_Castello butvilas.mantas420@gmail.com Discord turi @Lina_Corallo 

Dalintis šį pranešimą

Visu pirma šiektiek pagarbos turėk ir nesivaizduok čia baisaus vyro manęs vadindamas gnomu ar dar kt. Jeigu nusipirkęs unbaną viskas gerai, del tavęs nieko nebuvo pranešta jog pirkai unban, prisijungei su nauju acc o ne su savo pagrindiniu. Neidomu man IP banas ar ant nicko, ne mano bėda kad niekas neinformuoja, peržiūrėjau ban įrodymų temą ten buvo pateikti įrodymai kaip čytinai. Toliau leidžiu palikt viršesniem spręst priims papeikimą ar ne.

Redaguota Michael_Diaz

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė (redaguota)
36 minutes prieš, Michael_Diaz said:

Visu pirma šiektiek pagarbos turėk ir nesivaizduok čia baisaus vyro manęs vadindamas gnomu ar dar kt. Jeigu nusipirkęs unbaną viskas gerai, del tavęs nieko nebuvo pranešta jog pirkai unban, prisijungei su nauju acc o ne su savo pagrindiniu. Neidomu man IP banas ar ant nicko, ne mano bėda kad niekas neinformuoja, peržiūrėjau ban įrodymu temą ten buvo pateikti įrodymai kaip čytinai. Toliau leidžiu palikt viršesniem spręst priims papeikimą ar ne.

Buvo man tas ban ir kas atėjau su nauju acc ne reiškia kad iš karto reikia dėti ban pirma įsitikink ar žaidėjas tikrai ne pirko unban ir kai buvau gavęs ban tu neturėjai jokių paslaugų ir tau neturėjo būti pranešta dėl mano unban ir kitą kartą sužinok ar tikrai žaidėjas ne pirko unban aš sakiau kad aš pass pamiršęs ir tiesiog ne sakiau nick ir jei būtų man banas aš nebūčiau su draugu ėjas į serva kai buvo Lina ir draugas gavo IP ban nes kūrė daug fake acc o aš lošiau ten ir ji žinojo kad aš lošiu ant tu acc pagal IP

Redaguota Vlodze

Dalintis šį pranešimą

Man nelabai įdomu apie tave domėtis, jeigu nežinai kas buvo tai ir nekišk nosies ką aš dariau ir ko nedariau. Ir tas tavo pasiteisinimas del IP bano yra juokingas, tu ką, mane durnu laikai? Turbūt neegzistuoja tokie dalykai kaip dinaminiai IP, VPN ir t.t. Mažiau čia verk, jeigu susimokėjai - atbanins. HF.

Tolimesnis komentavimas po tema - ISPĖJIMAS

Redaguota Michael_Diaz

Dalintis šį pranešimą

Temos autorius Parašė
2 valandas prieš , Michael_Diaz said:

Man nelabai įdomu apie tave domėtis, jeigu nežinai kas buvo tai ir nekišk nosies ką aš dariau ir ko nedariau. Ir tas tavo pasiteisinimas del IP bano yra juokingas, tu ką, mane durnu laikai? Turbūt neegzistuoja tokie dalykai kaip dinaminiai IP, VPN ir t.t. Mažiau čia verk, jeigu susimokėjai - atbanins. HF.

Tolimesnis komentavimas po tema - ISPĖJIMAS

Ką tau ne kist nosies gnomas juk tu IP ban dėjai isp gali dar už dėti free spen*

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Apie mus

Šio serverio įkūrėjai ir komanda nėra pelno siekianti ir serverio pagrindinis tikslas – smagus bei galimybes suteikiantis žaidimas. Šiame serveryje laisvai priimamos kiekvieno žaidėjo idėjos, jos apipavidalinamos ir pilnavertiškai bandomos įgyvendint. Serverio komanda siekia Jums pristatyti kokybiško žaidimo vietą, kur pareigos nėra parduodamos, o yra uždirbamos įvertinant Jūsų pastangas bei norą dirbti serverio labui. Pagrindinis komandos uždavinys – pritraukti kiekvieną atėjusį naujoką, įvertinti jo galimybes ir žinoma suteikti vietą tobulėjimui. SanFrisco.LT Būk savimi ❤️

Sekite mus

Facebook Puslapis

• Create New...